Стрижка французька PDF Друк e-mail
Стрижки - Жіночі стрижки

Щоб виконати цю стрижку, необхідні ножиці та бритва. Стрижка розрахована на волосся середньої густоти, пряме або хвилясте.
французька стрижка
1. Вертикальним проділом від середини лоба через маківку до шиї ділять голову навпіл. Дугоподібним проділом, зробленим від верхньої точки вуха через маківку до іншого вуха, виділяють скронево-тім'яну ділянку.

2.
За правим вухом вертикальним проділом виділяють перше пасмо, розміщують його перпендикулярно до потилиціі стрижуть із зовнішнього боку долоні, залишаючи довжину приблизно 2-Зсм.

3. Паралельно до першого пасма виділяють дррозміщують перпендикулярно і стрижуть на рівні першого з невеличким зменшенням довжини волосся у напрямку до шиї.

Так стрижуть всю ділянку прийомом пасмо за пасмом, виділяючи їх вертикальними проділами у напрямку від правого вуха до лівого.

4. Паралельно до горизонтального проділу на рівні потиличних горбів виділяють пасмо, відчісують його до волосся нижньої потиличної ділянки і стрижуть на його рівні з внутрішнього боку долоні.

Друге пасмо виділяють горизонтальним проділом і стрижуть на рівні попереднього під кутом 10-15°.

5.
На маківці паралельно до дугоподібного проділу виділяють пасмо, вичісують його перпендикулярно до голови та стрижуть із зовнішнього боку долоні, залишаючи довжину волосся 7-8 см. Біля правого вуха послідовно паралельними вертикальними проділами виділяють пасма,французька стрижка за допомогою гребінця з'єднують волосся нижньої потиличної ділянки з волоссям на маківці та стрижуть способом пасмо за пасмом.

6. Ділянки скронь вистригають бритвою. Для цього паралельно до лінії росту волосся на скроні горизонтальним проділом виділяють пасмо, яке філірують бритвою у напрямку до обличчя.

7. Усі наступні пасма виділяють таким самим горизонтальним проділом і філірують бритвою у напрямку до обличчя. Слід пам'ятати, що кожне наступне пасмо виділяють паралельно до попереднього, захоплюють разом з останнім і підіймають, доки попередня прядка не випаде. Філірування бритвою виконують, починаючи з середини прядки.

8. Горизонтальним проділом, що проводиться паралельно до лінії росту волосся над лобом виділяють перше пасмо, відчісують його на обличчя і філірують бритвою, залишаючи довжину волосся вище брів. Всі наступні пасма виділяють горизонтальними проділами та філірують бритвою так, як на скроневих ділянках.

9. Для надання стильової завершеності стрижці, на чубчику і скронях виконується так зване рване окантування, а в нижній потиличній ділянці я у вигляді бахроми.

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )