Стрижка "Французький шарм" PDF Друк e-mail
Стрижки - Жіночі стрижки

стрижка французькаЦя стрижка пасує жінкам з прямим і густим волоссям. Вона незамінна для волосся, яке погано піддається укладці. Проріджені контури і скошена потилична ділянка справляють враження особливої пишності.

1. Стрижку починають зі скронево-бічних ділянок. Для цього на відстані приблизно 2 см від вуха роблять горизонтальний проділ і виділене ним волосся відчісують донизу. Решту волосся фіксують затискачами. Бічне пасмо підстригають по лінії, що проходить через середину вуха.

Так само стрижуть інший бік голови. Ці пасма будуть контрольними.

2. Горизонтальним проділом волосся ділять навпіл. Волосся правої половини не заколюють. Потім паралельно до вже підстриженого бічного пасма виділяють наступне, відчісують його донизу, а потім трохи підіймають кінчики догори і стрижуть за довжиною контрольного пасма.

Так само, виділяючи волосся горизонтальними проділами і трохи відтягуючи його кінчики вгору, стрижуть всю праву половину тім'яної ділянки. Аналогічно стрижуть ліву половину.

3. Далі стрижуть в нижній потиличній ділянці. Для цього волосся відчісують донизу і вистригають навколо вуха. Щоб стрижка виглядала бездоганно, бажано, підстригаючи пасма, дотримуватись природної лінії росту волосся на шиї.

4.
Потім усе волосся фронтальної ділянки вичісують донизу на обличчя і коректують контур зачіски, намагаючись відтворити лінію, зображену на малюнку.

5. Волосся верхньої потиличної ділянки виділяють двома вертикальними проділами, проведеними від верхніх точок вушних раковин до умовної точки в центрі тім'яної ділянки.

Потім горизонтальним проділом виділяють нижнє пасмо волосся і стрижуть за довжиною скронево-бічних пасом. Над цим пасмом горизонтальним проділом виділяють наступне, відчісують донизу і, злегка піднімаючи кінчики, стрижуть за довжиною контрольного пасма. Так, виділяючи волосся горизонтальними проділами і трохи підіймаючи його кінчики догори, стрижуть всю верхню потиличну ділянку.

6. Все волосся тім'яної і верхньої потиличної ділянок фіксують затискачами, залишаючи вільними тільки стрижка французькапасма нижньої потиличної ділянки. Вертикальним проділом з правого боку нижньої потиличної ділянки виділяють пасмо волосся і роблять вертикальний зріз, намагаючись максимально зменшити довжину волосся біля основи шиї і практично не змінити його довжини на стику верхньої і нижньої потиличних ділянок.

Таким чином, виділяючи волосся вертикальними проділами, стрижуть все волосся нижньої потиличної ділянки із зменшенням його довжини біля основи шиї.

7. Для створення рівного контура стрижки вже підстрижене волосся нижньої потиличної ділянки відчісують донизу і роблять чіткий прямий або трохи заокруглений зріз, який допоможе порівняти довжину волосся і надасть зачісці завершеності.

8. Щоб прибрати зайвий об'єм, а також задля того, щоб волосся краще вкладалося в зачіску, бажано зробити філірування на кінчиках усіх пасом з використанням філірувальних ножиць або бритви.


Краса і Стиль 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки Жіночі стрижки Стрижка "Французький шарм"