Стрижка "Елегантність" PDF Друк e-mail
Стрижки - Жіночі стрижки

стрижка елегантнаЦя стрижка пасує для прямого волосся будь-якої густоти. Вона є різновидом вищеописаного градуйованого каре.

1.
Вимите вологе волосся ретельно розчісують у напрямку його росту. Визначають загальний контур стрижки та підстригають кінчики, орієнтуючись на силует зачіски.

2. Все волосся ділять на ділянки, як зображено на малюнку. Волосся нижньої потиличної ділянки залишають вільним, а решту закріплюють затискачами. Волосся нижньої потиличної ділянки ретельно розчісують, виділяючи його вертикальним проділом. Після цього роблять чіткий горизонтальний зріз ножицями — він буде визначати контур стрижки від вуха до вуха.

3.
Волосся фронтальної ділянки відчісують на обличчя і вирівнюють контур стрижки, орієнтуючись на довжину волосся нижньої потиличної ділянки і бічних пасом.

4.
В середині тім'яної ділянки горизонтальним проділом виділяють контрольне пасмо, піднімають його перпендикулярно до голови і роблять трохи ко ротшим, зменшуючи довжину волосся у бік обличчя.стрижка елегантна

5. Горизонтальним проділом виділяють наступне пасмо і підстригають його на рівні попереднього. Таким чином пасмо за пасмом стрижуть все волосся тім'яної ділянки.

6.
Наступний етап стрижки — верхня потилична ділянка. Паралельно до горизонтального проділу, що ділить голову навпіл, виділяють пасмо, розташовують його перпендикулярно до голови і стрижуть, зменшуючи довжину волосся у напрямку шиї. Це пасмо буде контрольним.

7. Паралельно до контрольного пасма горизонтальним проділом виділяють волосся, зачісують його перпендикулярно до голови та стрижуть, орієнтуючись на довжину контрольного пасма. Таким чином стрижуть все волосся верхньої потиличної і скронево-бічних ділянок.

8. Усе волосся фронтальної ділянки зачісують на обличчя і філірують за допомогою спеціальних ножиць (зубчасті ножиці) чи з використанням бритви. Одночасно вирівнють загальний контур стрижки.

9. Волосся скронево-бічних ділянок відчісують донизу і філірують під кутом, моделюючи м'який перехід від пасом фронтальної ділянки до волосся нижньої потиличної ділянки.

10. Волосся нижньої потиличної ділянки філірують на кінчиках, що забезпечує пишність і завершеність стрижки.

Краса і Стиль 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )