Стрижка «Кантрі-стиль» PDF Друк e-mail
Стрижки - Чоловічі стрижки

 

Ця стрижка личить молодим чоловікам

з густим прямим чи хвилястим волосся.

 

  1. Над вухом горизонтальним проділом виділяють пасмо, відчісують його донизу і стрижуть філірувальними ножицями, виконуючи прийом «зведення нанівець» над вухом і за вухом. Окантування на скронях пряме.

  2. Горизонтальним проділом виділяють друге тонке пасмо, відчісують його донизу, прихоплюють разом із попереднім і стрижуть на його рівні.

  3. Таким прийомом накладання пасма за пасмом стрижуть обидві скроневі ділянки, виділяючи пасма горизонтальними проділами. Кожне наступне пасмо залишають довшим за попереднє на 0.5мм.

  4. Вертикальним проділом виділяють пасмо за правим вухом, піднімають його перпендикулярно до потилиці та стрижуть на рівні скроневої ділянки із зовнішнього боку долоні, зменшуючи довжину волосся у напрямку волосся до шиї.

  5. Паралельно до попереднього пасма виділяють наступне, підіймають його перпендикулярно до потилиці та стрижуть на рівні першого пасма.

  6. Аналогічно стрижуть потиличну ділянку від правого вуха до середини потилиці, виділяючи пасма вертикальними проділами й підрівнюючи довжину за довжиною волосся скроневої ділянки. Довжина волосся у напрямку до шиї зменшується. Потім так само стрижуть потиличну ділянку від лівого вуха до середини потилиці.

  7. Горизонтальним проділом виділяють пасмо фронтальної ділянки над лобом, відчісують його донизу на обличчя і стрижуть за овальним контуром, орієнтуючись на довжину волосся скроневих ділянок. Пасмо, що розміщене посередині, повинне за допомогою бути на рівні кінчика носа.

  8. Прийомом накладання пасма на пасмо стрижуть всю тім’яну ділянку до маківки, виділяючи пасма горзонтальними проділами, відчісують їх донизу на обличчя і підчісуючи за довжиною першого пасма. Для збільшення об’єму можна стригти із зовнішнім градуюванням 30-40*

  9. Одним рухом захоплюють волосся тім’яної ділянки, відчісують від обличчя на потилицю і перевіряють плавність переходів між ділянками. На тім’яній і верхній потиличній ділянках виконують поглиблене філірування бритвою.

 

Що потрібно до даної стрижки: заколки, гребінець, ножиці, філірувальні ножиці, фен, щітка.

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )