Стрижка «Офісна» PDF Друк e-mail
Стрижки - Чоловічі стрижки

Маючи певний досвід у виконанні стрижок і скориставшись порадами, вміщені у цьому розділі, Ви без особливих зусиль зможете підтримати імпозантний вигляд свого чоловіка, коханого, дорослого сина, моделюючи стрижки на його та свій смак.

     

  1. Перший етап стрижки – виділення і фіксація тім’яної ділянки і середньої частини верхньої потиличної ділянки.


  2. Волосся скронево-бічних ділянок і за вухами «зводять нанівець» на відстані 2-3 см від лінії росту волосся. У нижній ділянці виконують «зведення нанівець» до потиличних горбів. На шиї роблять окантування скобкою.

  3. У верхній частині скронево-бічної ділянки виділяють горизонтальним проділом пасмо, відчісують його донизу, захоплюють з внутрішнього боку долоні та стрижуть на рівні раніше підстриженого короткого волосся скроневих ділянок у напрямку від скроні до потилиці.

  4. Паралельно до першого пасма горизонтальним проділом одночасно з двох боків виділяють наступні пасма, відчісують їх донизу, захоплюють разом з першим і стрижуть на його рівні. Саме таким способом накладання пасма на пасмо стрижуть скронево-бічні ділянки, одночасно роблячи зовнішнє градуювання.Стрижка Офісна Для цього кожне пасмо піднімають під кутом 45* відносно до попереднього.

  5. Волосся тім’яної ділянки виділяють горизонтальними проділами одночасно  з двох боків, відчісують його донизу до пасма скроневих ділянок і стрижуть на їхньому рівні з внутрішнього боку долоні.

  6. Паралельно до першого пасма відділяють наступне, прихоплюють разом із попереднім і стрижуть на його рівні. Способом накладання пасма на пасмо стрижуть середню частину верхньої потиличної ділянки, виділяючи пасма горизонтальними проділами, відтягуючи їх під кутом 45-90* по відношенню до голови.

  7. Крайні пасма середньої частини потиличної ділянки відчісують до волосся бічних частин верхньої частини потилиці й вирівнюють разом з останніми.

  8. Окантування чубчика роблять так: горизонтальним проділом виділяють пасмо, що прилягає до лоба, відчісують його донизу до обличчя і стрижуть асиметрично по косій лінії «зубчиками», завдовжки до перенісся. Щоб надати зачісці довершеності, бажано зробити філірування на кінчиках волосся у всіх ділянках.

 

Що потрібно до даної стрижки: заколки, гребінець, ножиці, філірувальні ножиці, фен, щітка.

 

Краса і стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )