Стрижки

Стрижка і стиль

Хоче людина чи ні, придає вона значення подібним речам чи не приділяє їм належної уваги, але у кожного з нас є свій стиль. Як кажуть французи, стиль — це людина. І якщо ми, деколи говоримо про людину,що вона немає свого стилю – це також свого роду стиль.

Волосся більше, ніж яка-небудь інша частина тіла, привертає до себе увагу. Стан волосся часто говорить про наш емоційний стан. Якщо твоє волосся погано виглядає, значить, ти вже довгий час переживаєш який-небудь стрес або депресію. Дуже часто волосся блякне, якщо ти за ними неправильно доглядаєш, якщо неправильно харчуєшся або навіть не висипаєшся.

Волосся - це нежива тканина, яка складається в основному з кератину і волокнистого протеїну. Коли волосся росте, нові клітини нашаровуються на старі у вигляді лусок. Кожна пасмочка волосся живе до чотирьох років, а згодом заміщається новою. В середньому волосся зростає на 12 мм в місяць. Основні параметри волосся (густота, пружність) залежать від дуже багатьох умов і насамперед від:

  • спадковості;
  • правильного догляду за волоссям;
  • стану здоров’я всього організму.

Отже нам потрібно постійно підтримувати своє волосся доглянутим і підібрати відповідну стрижку.

Зразки стрижки

Модна стрижка – один з чинників нашої зовнішності, яка привертає увагу оточуючих. Стрижка може виділити вас з натовпу або загнати в темний кут. Перш ніж зважиться на стрижку волосся необхідно не тільки підібрати модну зачіску але ще і впевнитись що ця стрижка підходить під ваш овал і риси обличчя.

Існує велика кількість різноманітних видів стрижок. Назви багатьох пішли від назви країни, де стрижки вперше були виконані (англійська, полька, канадська, російська, французька і ін.). Ці види стрижок розповсюдилися в багатьох країнах. Проте постійний розвиток моди поступово привів до зміни як форми стрижки в цілому, так і окремих її елементів.

Як правило, коротку стрижку потрібно підтримувати у формі і кожних 4 тижні підрівнювати. Більш довге волосся – раз у 6 – 8 тижнів. Якщо Ви хочете запустити довге волосся, Вам потрібно регулярно його підстригати, раз в 2 – 3 місяці, щоб кінчики були рівними і не сіклися.

Будь-яка стрижка будується за законами геометрії. Під час створення композиції зачіски слід поступово переорієнтовуватися під чотири лінії (кордон зростання волосся, перенісся, кінчика носа, закінчення підборіддя), і навіть на лінію губ. Тільки тоді можна буде домогтися гармонії.

Перукарі різними способами та інструментами стараються придати волоссю більш густіший і доглянутий вид.

ТУШУВАННЯЦей перукарський термін означає прийом стрижки, завдяки якому здійснюється плавний перехід від короткого волосся до довгого. Тушування нанівець, потребує більше ретельного виконання. Виконувати цей прийом можна машинкою і ножницями.
ФІЛІРУВАННЯЦей прийом стрижки дозволяє шляхом проріджування волосся створити природне співвідношення між довгими і короткими волоссям. Виконується бритвою, ножицями з прямим полотном, чи филировочними.
ОКАНТУВАННЯ.Так називається прийом, з допомогою якого зачіска набуває остаточний силует. Частіше всього його виконують на завершальному етапі стрижки, але іноді й спочатку.
ГРАДУЮВАННЯ. Цей термін означає прийом стрижки, яка виконується сходинками з плавним переходом від короткого волосся до довгого.
СТРИЖКА НА ПАЛЬЦЯХЦе процес укорочення волосся над пальцями по всьому волосяному покриву.
ЗВЕДЕННЯ ВОЛОССЯ НАНІВЕЦЬЦей процес означає плавну, поступову зміну довжини волосся від щонайдовших на центральних ділянках до найкоротших на периферійних ділянках волосяного покриву голови по краю їх зростання в області скронь і шиї.

Отже, коли стрижка вибрана - тепер потрібно знайти салон і майстра, який зможе утілити ваші мрії в життя. Якщо ви віддаєте перевагу стрижкам-експромтам, хоч би приблизно сформулюйте для себе ті види зачісок, які вам подобаються і навпаки, - категорично не подобаються. Варто проглянути декілька журналів з симпатичними стрижками. Потрібно також визначитися, наскільки ви готові до експериментів і сміливих рішень. Запитайте себе - чи готові ви до того, що ваша стрижка виглядатиме незвично, нестандартно? Або ви все ж таки вважатимете за краще не виділятися з натовпу?

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Стрижки | Новинки