Різновиди пірсинга PDF Друк e-mail
Боді-арт - Інші стилі

Body piercing перекладається з англійської як прокол тіла.

 

У реальності в цей прокол ще вставляють якусь залізяку, щоб виглядало ефектніше.

 

Історія пірсингу налічує не одне тисячоліття.

 

В наш час пірсинг - суспільне надбання: проколюйте, де хочете!

 

Пірсинг губ, язика, брів, носа - все це вже давно і міцно закріпилася у свідомості людей. На подібні речі навіть у старшого покоління не виникає агресії. А в більш розвинених країнах бабусі сміливо підставляють своє тіло майстру пірсинга.

 

Але насправді в тілі може бути набагато більше проколів, ніж всі звикли думати.

 

Чи багато хто знає про пірсинг спини? Не зовсім звичне місце для пірсинга - сам не помилуєшся, хіба що в дзеркало або на фотографії. Зате як виглядає! Штанга в районі куприка, ряд металевих кульок уздовж лопаток чи симетрично розташовані по спині кільця, з'єднані ланцюжком - чим не крила? Правда з куприком і хребтом потрібно бути акуратніше - звертатися за таким пірсингом потрібно до професіонала.

Про соски розмова окрема. Пірсинг сосків взагалі можна віднести до інтимного пірсингу. Шматок металу в соску збудливо діє на нервову систему і не дуже чутливі перш зони стають центром задоволення. А вже дірявити соски можна у всіх напрямках і ліпити туди щонайкрасивіші прикраси.

Пірсинг вух вже якось навіть і пірсингом не назвеш, настільки ця територія досліджена. Але й тут є де розвернутися: тунель розміром з монету, шипи в усі вуха. І до того ж дірявити  можна не тільки мочки і хрящі!

Пірсинг носа традиційно розташовується на крилах цього самого носа. Прикрасою слугує витончене колечко або цвяшок. Але можливі й інші варіації. Прокол носової перегородки дуже популярний серед американської молоді. Перенісся чіпати боляче, зате виглядає неймовірно модно. Ну і до того ж, чого вже обмежуватися однією дірочкою, а не сходити в салон ще за парою-другою.

 

 

Пірсинг губ також користується величезною популярність і відомий напротязі довгого часу. Розташування проколу варіюється від центру до боків, а також від верхніх губ до нижніх.

 

Інтимний пірсинг - це звичайно не для публіки. Задоволення хоч і велике, але виключно для себе (ну і для партнера по любовних іграх відповідно). Прародичем такого виду пірсинга вважають принца Альберта, хоч він і переслідував зовсім інші цілі - штани були вузькими, отож він своє господарство до стегна прив'язував. У жінок популярністю користується пірсинг клітора і статевих губ.

 

А ще можливий пірсинг ніг, рук, множинне знущання над язиком, губами, щоками, бровами - всього і неперерахувати.

 


Краса і Стиль 


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )