Пірсинг багато століть назад ... PDF Друк e-mail
Боді-арт - Інші стилі

Пірсинг - що це? Останні тенденції моди? Опір буденності? Виклик суспільству? Та нічого подібного!

Пірсинг - це частина багатовікової історії суспільства.

Бабусі, що приходять в жах від металевих прикрас на обличчі забули або просто не хочуть знати, що колись пірсинг був частиною суспільних відносин, так само як татуювання та шрамування. Пірсинг був частиною ритуалів і традицій найдавніших цивілізацій світу і, звичайно ж, кожна нова «зарубка» на тілі мала свій сенс і значення.

 

 

Пірсинг пупка

Сьогодні пірсинг пупка - це частково данина моді, частково прагнення прикрасити себе і додати своєму животику більш сексуальний вигляд, а частково, як це буває в будь-якому суспільстві, задоволення тільки для себе. Загалом пірсинг пупка може зробити хто завгодно. А ось у стародавніх єгиптян з цим було строго. Кільце в пупку означало приналежність до стану знаті. Право носити пірсинг у пупку мали тільки ті єгиптяни, які володіли общинними правами.

 

 

Пірсинг сосків

Пірсинг сосків сьогодні - це досить екстравагантна прикраса, але мало хто знає, що вперше соски собі прокололи римські центуріони - особиста охорона цезаря. Крім того, що це відрізняло їх від інших воїнів, це ще було дуже функціонально. До кілець, протянутих у соски римських центуріонів, кріпилися їхні короткі накидки. Тільки уявіть їх відчуття! У вікторіанську епоху звичай знову відродився. Тільки вже серед жінок. Так вони покращували форму грудей - пластична хірургія ще не була відкрита.

 

 

Пірсинг носа

У індійок (ті, що в Індії) пірсинг носа означав заміжжя жінки. Традиція збереглася до наших днів. Хоча звичайно, як і всім дуже давнім традиціям її сьогодні дотримуються далеко не всі. А за межами Індії носи собі пробивали всі підряд.

Пірсинг грудей в наш час не так популярний, як пірсинг носа, губ, брів, але зате в племенах індійців він мав особливий сенс. Юнакові робили два надрізи на шкірі, крізь них просмикувався кінський волос або нитку, і хлопчика підвішували за цю саму нитку, поки не порветься. І тільки після цього хлопчик офіційно визнавався чоловіком.


Сьогодні кожен бажаючий може проколоти собі практично все. Головне щоб самій людині було приємно і не виникло проблем із здоров'ям ....

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Боді-арт | Мистецтво Інші стилі Пірсинг багато століть назад ...