Три корисні поради PDF Друк e-mail
Краса Вашого тіла - Засоби догляду

Три корисні поради

  1. Якнайменше їжте хліба, картоплі, солодощі. Хліб має бути черствим, по можливості грубого помелу. ПохуданняЯблука можете їсти без усяких обмежень, особливо корисно їх вживати перед сном. Якщо Ви хочете трохи схуднути без шкоди для здоров’я, обмежте вживання жирів, виробів зі свіжого тіста, вуглеводів (цукерки, какао, тістечка). А щоб голод не дошкуляв Вам, їжте більше овочів, фруктів, варене або тушковане м’ясо, пийте знежирене молоко.

  2. Якнайбільше рухів: гімнастика, прогулянки ( щоденні ) у швидкому темпі.

  3. У жодному разі не лягайте відпочивати, не сідайте читати книгу або газету після обіду, краще вийдіть на прогулянку, вимийте посуду або виконайте іншу нескладну фізичну роботу.

Вечеряйте найпізніше о 19.00 годині, перед сном вийдіть на прогулянку. Дотримуючи цих порад, Ви не відразу побачите результат, але наберіться терпіння – через кілька місяців ваги покажуть, що Ви схудли на кілька кілограмів.

Ті з нас, хто схильний до повноти, повинні пам’ятати такі нескладні правила.

ПохуданняПо-перше, їжте регулярно, завжди в той самий час. У перервах не перекушуйте, уникайте цукерок і тістечок.

По-друге, спокій і ще раз спокій. Не нервуйте за столом, не читайте за їжею газет і книжок, не розмовляйте по телефону. Гарний настрій і спокій повинні панувати за столом.

Не намагайтеся побити рекорди швидкості за їжею.

Якщо Ви повільно їсте й ретельно пережовуєте їжу, Вам знадобиться для насичення набагато менше їжі, не говорячи вже про те, що Ви полегшити роботу своєму кишечнику.Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )