Легка хода PDF Друк e-mail
Краса Вашого тіла - Догляд за тілом

Для сучасної жінки дуже важливо навчитися красиво й правильно ходити. У нас усіх мало часу, і тому ходьба – найдоступніший вид спорту.

Легка походка

А тепер ми Вас навчимо, як треба ходити. Ставте стопу прямо, майже не вивертаючи пальці назовні. Спочатку до землі торкайтеся п’ята або підбор, пальці при цьому не треба тягнути вверх, а тільки злегка підняти. Йти треба середнім кроком, не маленьким, не великим, відповідно до росту. Коли повинен бути легким, пружним і досить швидким.

Ви, напевно, помітили, що жінки, які ходять на високих підборах, сильно згинають коліна. Це виглядає дуже некрасиво. Навіть молоді дівчати виглядають, як баби. Радимо Вам носити не занадто високі каблуки, тому що в такому взутті нога знаходиться в неправильному положенні. Для далеких прогулянок рекомендують взуття тільки  на низьких підборах; удома краще носити м’які домашні туфлі, щоб ноги добре відпочити.

Легка походкаПри холодні стегна рухаються дуже мало вгору та вниз. У жодному разі не вертіть боками. Спина пряма, голова високо піднята, руки трохи зігнуті в ліктях.

Зверніть увагу на ще один дуже важливий момент. У жодному разі не можна нести щось важке в одній руці, наприклад сумку з продуктами. Від цього страждає Ваш силует: одне плече вище за інше, хребет скривлений.

А тепер запам’ятайте кілька спеціальних  вправ, від яких Ваша  хода стане легкою та красивою.

 

  1. Крок на місці, не відриваючи ніг від підлоги. Поставти ноги на ширину стопи. П’ятку лівої ноги підніміть, не відриваючи пальців від підлоги. На рахунок «раз» опустіть п,ятку лівою ноги. На «два» праву ногу опустіть на п’яту, а ліву підніміть. Коліно ноги з піднятою п’ятою має бути зігнуте, а коліно іншого ноги сильно випростайте. Руки, зігнуті в ліктях, злегка рухаються в такт «крокам».  Вправи виконуються швидкому темпі.


  2. Кругові рухи  стопи. Сядьте на стілець і покладіть ногу на ногу. Стопою вільної ноги,  тієї, яка не спирається об землю, описуйте широкі кола. 4 рази вліво та 4 рази вправо, після чого ноги поміняйте місцями.


  3. Носіння «важкого» на голові. Переносячи що-небудь з кімнати в кухню або з кімнати у кімнату, Легка походкапокладіть на маківку, наприклад, книги, але в жодному разі не тацю з чаєм або тарілку супу, підтримуючи по черзі то правою, то лівою рукою. Коли ви навчитеся зберігати рівновагу, зможете опустити руки. Спина має бити при цьому зовсім прямою, підборіддя – піднятим. Це чудова вправа. Згадайте жінок Сходу, які їдуть із глечиком на голові. Носіння важкого на голові й надавання силуету жінки бездоганної стрункості.


  4. Вправи під час руху. Ці вправи можна виконувати, коли накладаєте на стіл або ходите з кімнати на кухню:

А) 4 кроки на п’ятах, 4 на носках ( підійміться навшпильки якнайвище ), 4 звичайних кроки;


Б) треба доторкнутися п’ятою правої ноги до підлоги й відразу ж відсмикнути ногу (ніби опеклися), віднявши її на 10-15см, потім доторкніться носком ноги до підлоги й поставити праву ногу на всю ступню. Те ж саме потрібно зробити з лівою ногою. При «позначенні» кроку коліно ноги випрямити;


В) зробити досить довгий плавний крок правою ногою, потім два маленьких кроки лівою і правою; довгий плавний крок лівою ногою, два маленьких кроки правою та лівою ногою і т. д., як у вальсі-бостон.


5.    Дуже гарна вправа – імітувати натирання паркетної підлоги ногами.


Легка походка


Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )