Краса та здоров’я назавжди PDF Друк e-mail
Краса Вашого тіла - Догляд за тілом

 

Хочете  мати красиву фігуру?

Краса тіла

Гарна косметика, модний одяг, стильна зачіска. Більшість  жінок вважають, що від цього залежить їхня зовнішність. У цьому, звичайно, є частка істини. Але якщо навіть на вашій голові красива зачіска, обличчя вміло підфарбоване, - погана постава, згорблені плечі зводять нанівець усі Ваші зусилля. Додайте до цього ще некрасиву, незграбну ходу, і навіть найкраща сукня не врятує ВАС.

Неправильна  постава – ось основне наше лихо.

За правильної постави голова високо піднята ( не витягнута вперед і не нахилена вниз ), опукла грудна клітка, пряма спина, плоский живіт, випрямлені коліна.

 

 

Вправи для правильної  постави

 

Вправи  для м’язів шиї

Шия повинна  бути рухливою, тоді й голова набуде гарної посадки.

Усього цього можна досягти за допомогою спеціальних вправ. Завзято вправляючись місяць, ви самі помітите результат.
Сядьте, зігнувши ноги, на підлогу. Обійміть руками коліна, спину сильно випряміть так, щоб лопаткиКраса тіла з’єдналися. У цій позиці закиньте голову назад і випряміть. Під час нахилу намагайтеся шию якомога більше витягнути. Вдих робіть під час нахилу. Повторіть вправу 10 разів.

Ця вправа не дуже ефективна відразу по трьох  напрямках і може видатися Вам  занадто простою. Але це тільки зовнішнє враження. Вона діє втричі краще: випрямляє спину, робить більш гнучкою верхню частину хребта й зміцнює м’язи підборіддя ( у цьому  ви можете переконатися, поклавши на підборіддя руку ).


Сядьте, склавши ноги «по-турецьки», обхопивши руками носки ніг, випряміть спину. На рахунок «раз» енергійно поверніть голову вліво, на рахунок «два, три» постарайтеся повернути голову ще далі, на рахунок «чотири» повертайтеся у вихідне положення. Вправу виконуйте в кожний бік 4-6 разів.


Опустіться на коліна, обіпріться на руки, розставивши їх на ширину пліч. Руки та стегна розташуйте під прямим кутом до тулуба. Вагу тіла розподіліть рівномірно. Виконуйте кругові рухи головою 4 рази, починаючи вниз, вліво, назад, вправо; 4 рази, починаючи вниз, вправо, назад, вліво і т. д. У кожний бік 3-6 разів. Старайтеся, щоб коло було якомога ширшим.


Ляжте на живіт, покладіть сплетені пальці рук на потилицю, лікті підійміть і відведіть назад, лопатки разом, чолом упріться в підлогу. Нахиліть голову назад, одночасно руками намагаючись пригнути голову вниз, потім поверніться у вигідне положення. Вдих зробіть під час нахилу. Вправу повторіть 8-10 разів.


Сядьте «по-турецьки» ( спина пряма ), пальці рук стисніть у кулаки й покладіть їх один на один, підборіддя упирається в кулаки, лікті розташуйте перпендикулярно до тулуба. Нахиліть голову вперед, сильно сприраючись на опорні руки. Виконавши 4 нахили, опустіть руки вільно вздовж тулуба. Потім прийняти попереднє положення. Повторіть вправу 6-8 разів. Зробіть вдих, коли опускається голову після нахилу.

Вправи, що випрямляють спинуЗгорблена спина  старить навіть дуже молоду жінку. Якщо Ви хочете мати гарну фігуру, зверніть найсерйознішу увагу на спину. Навіть літня струнка жінка виглядає набагато приємніше від молодої дівчини, яка шаркає і має вигнуту колесом спину. Іноді, дивлячись ззаду на матір і дочку, які йдуть поруч, важко зрозуміти хто з них старший.

Запам’ятайте кілька вправ  для скорочення м’язів спини.


Ляжте на живіт, руки зігніть у ліктях, покладіть одну долоню на іншу, упріться в них чолом. Витягніть носки, п’яти з’єднайте разом. Для полегшення вправи можете п’ятами впертися в шафу або ліжко. А тепер підіймайте верхню частину тулуба, одночасно розводячи руки в сторони. Підборіддя вверх не піднімайте, руки вниз не опускайте. Потім поверніться у вихідне положення. Робіть вдих, коли піднімайте тулуб. Вправу виконуйте 6 – 10 разів.


Краса тілаЛяжте на спину, ногу зігніть у колінах ( ступні постарайтеся поставити якнайближче до стегон ), руки розкиньте в сторони стильною долонь до підлоги. Під спину можете покласти подушечку чи рушник, складений у кілька разів. Тепер, сильно впираючись руками в підлогу, витягніть грудну клітку, спираючись на голову. Старайтесь, щоб нижня частина тулуба якомога щільніша прилягала до підлоги. Вдих робіть, коли вигинаєтесь. Вправу повторіть 5-8  разів.


Станьте на коліна , спираючись об підлогу руками, розтавши їх на ширину пліч. Руки та стегна розташуєте під прямим кутом до тулуба. Коліна злегка розставлені. Тепер підійміть праву руку вверх, одночасно відводячи ліву пряму ногу назад. Поверніть у вихідне положення. Потім те ж зробіть лівою рукою та правою ногою, ногу вверх. Повторіть вправу 6-8 разів. Робіть вдих, коли піднімаєте руку і ногу.


Станьте вперед стільцем, злегка розставивши ноги, на відстані двох кроків. потім випряміть тулуб, прогніться, спираючись на руки. Руки в ліктях випряміть, коліна та спина прямі, голова злегка підніміть вгору. На рахунок «раз, два, три» прогніть хребет. На рахунок «чотири, п’ять, шість» поверніться у вихідне положення. Дихати намагайтеся ритмічно.


Станьте на коліна ( ноги поставте разом ), руки підніміть над головою, долоні поверніть уперед. Випряміть спину, витягніть шию, голову не ховаєте у плечі. Дуже повільно нахиляйтеся вперед, одночасно сідаючи на п’яти. Особливо інтенсивно працюють тазостегнові й коліна суглоби. Руки вниз не опускайте, вони весь час залишаються в тому ж положенні. Голова теж повинна бути нерухома. Коли торкнутися колін, розслабте плечові м’язи та вільно опустіть голову. Ця вправа називається «японський уклін». До верхньої позиції повертається, відштовхнувшись долонями від підлоги, одночасно напружуючи м’язи спини, потім повільно випрямляйте тулуб, приймаючи вертикальне положення. І, на решті опускайте руки вздовж тулуба. Видих зробіть при нахилі, вдих – при випрямленні. Вправу повторіть 4-8 разів.

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Краса тіла Догляд за тілом Краса та здоров’я назавжди