Зона бікіні PDF Друк e-mail
Краса Вашого тіла - Догляд за тілом
Видалення волосся в інтимних зонах - зовсім не нововведення. Ще старовині жителі і мешканки Древнього Сходу робили епіляцію в паховій області, і не лише з міркувань гігієни. Гладка шкіра на всьому тілі вважалася красивою.

Зона бікіні

Древні римлянки видаляли небажане волосся маленькими щипчиками і забарвлювали ті, що залишилися. У Древній Греції, навпроти, епіляція пахової області не підтримувалась - ні чоловіки, ні жінки не мали права оголювати свої геніталії.

Мусульманки зовсім позбавлялися від волосся на лобку - мовляв не гігієнічнo. А ось в Європі інтимні стрижки отримали популярність лише після сексуальної революції.  Появі бікіні-дизайну, як цілій індустрії, багато в чому посприяла сексуальна революція 60-х років. Поширення нудизму і моди на дуже відкриті купальники спонукали людей приділяти більше уваги зоні бікіні. Культура красивого голого тіла почала диктувати нові еталони тіла і душі.

Спочатку інтимні стрижки робилися за допомогою ножиць і бритви. І це мало ряд недоліків - волоски починали знов відростати буквально наступного дня, а на ніжній шкірі лобкової області, схильної до подразнень, з'являлася висипка і плями.

На зміну цьому сьогодні прийшла депіляция воском. Така депіляция дозволяє уникнути подразнень, проста і не вимагає великих грошових витрат. Оскільки в зонах «глибокого бікіні» шкіра чутливіша і можливі дрібні травми і інші ускладнення, майстри постійно винаходять щось нове в області знеболення цих ділянок.  Сьогоднішній бікіні-дизайн - це не лише сама фігурна депіляция, але і фарбування волосся, декорування лелітками, стразами, пір'ям. За бажанням можна доповнити і підкреслити контури стрижки тимчасовими татуюваннями (біoтатуажем) або боді-артом.

Але скільки ж всі ці декорації протримаються ТАМ?

Недовго, але і відпадуть не відразу. Сама нестійка прикраса - пір'я і пух (тримаються декілька годин). Стрази «проживуть» від 1 до 3-х днів. А боді-арт збережеться від 2 до 5 днів. Oснoвна фарба протримається близько місяця. Вона повинна бути нетoксичною, щоб не викликати роздратування шкіри чи випадкове отруєння партнера під час близькості.

Як правило, майстри адаптують звичайні фарби для волосся так, щоб вони підходили для вживання в паховій області - спеціальні фарбники, на жаль, мають недоліки, такі як невисока стійкість, мізерна палітра і відсутність яскравості. Винаходи майстрів краще діють, але при цьому не є повністю безпечними.  Інтимну стрижку рекомендується робити лише в спеціалізованих салонах. Кваліфіковані майстри виконають ваші побажання, при цьому ви не ризикуєте підхопити яке-небудь захворювання.  Вся процедура створення інтимної стрижки триває від 1 до 2,5 годин, і робиться на кріслі, що нагадує гінекологічне. При виборі форми стрижки потрібно врахувати наступне:

  • форму тіла, від неї залежить загальний стиль виконання,
  • правильно підібраний малюнок, який  допоможе скоректувати недоліки фігури
  • відтінок шкіри
  • будову кістки.

Зона бікініКожному типові статури личать різні фасони інтимних стрижок. Дівчині з вузькими стегнами фахівці радять горизонтальну стрижку. Пишним формам - підуть вертикальні. На тих, у кого «широка кістка»  красиво дивляться тоненькі малюнки. В струнких - широкі вільні лінії. Малюнок можна вибрати практично будь-який! Все залежить від Вашої фантазії і натхнення.

До «інтимного» перукаря можна прийти навіть з власним ескізом. Є стандартні малюнки у вигляді метелика, квіточки, змійки. Але можна розвернутися на пейзаж, або натюрморт. Останнім часом в шані лабіринти і ієрогліфи.  Красять волосся тим відтінком, який виберете самі. Чим яскравіше, тим цікавіше! Зелений колір, помаранчевий, блакитний... Можна зробити навіть перманентний макіяж. Фарби, які використовуються перукарями, не містять оксидантів, тому роздратування виключене. Експериментатори можуть спробувати фарби для боді-арту. Вони без сліду змиваються через два - три дні.

 

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )