Худі стегна PDF Друк e-mail
Краса Вашого тіла - Догляд за тілом

стегнаЯкщо у вас занадто худі стегна, це ще не трагедія, але коли м'язи заслабкі та мляві, між ніг з'являється велика відстань, Цей дефект особливо часто зустрічається в молодих дівчат, тому що в більшості з них занадто худі ноги.

Ось вправи, що усувають цей невеликий дефект.


1. Піднімання на носки. Поставте ноги на ширину пліч, носками назовні. У цій позиції старанно та повільно підніміться на носки, потім повільно опустіться. Повторіть вправу 25-30 разів. Щоб вам не було нудно, увімкніть ритмічну музику.

2.
«Ножиці». Цю вправу треба виконувати, надяглій яке-небудь важке взуття, наприклад черевики, або скориставшись обтяжувачами для ніг. Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тулуба, долоні поверніть униз. Підніміть прямі випрямлені ноги на висоту 15-20 см. Рахуючи до 8, схрестіть ноги — ліву над правою, праву над лівою (коліна випрямлені, м'язи напружені). Потім покладіть ноги на підлогу, хвилинку відпочиньте та повторіть вправу. Пам'ятайте про рівномірне дихання. Повторіть вправу 8-10 разів, поступово збільшуючи норму, поки не дійдете до 20.

Так само виконайте вертикальні «ножиці». Рухи тільки в тазостегнових суглобах, відстань між ногами близько 30 см.

3.
Присідання. Станьте в основну позицію. П'яти разом, носки окремо. На рахунок «раз» підніміться на носки, на «два, три, чотири, п'ять» повільно присядьте, розвівши коліна якомога ширше (спина пряма, голова піднята, руки вільно опущені вниз або на стегнах — як вам зручніше). На «шість, сім, вісім, дев'ять» випряміться, залишаючись на носках, на «десять» опустіться на всю ступню. Коли виконуєте вправу, намагайтеся якнайсильніше напружити м'язи, дихайте рівномірно.

Потім розслабте м'язи ніг, зігнувши їх у тазостегновому суглобі, злегка потрясіть ними. Зробіть вправу 6 стегнаразів, поступово доведіть до 20.

4.
Піднімання ніг, сидячи на стільці. Сядьте верхи на стілець, обличчям до спинки (як на коня). Руками візьміться за спинку стільця, лікті щільно пригорніть до тулуба, ступнями ніг упріться в підлогу. У цій позиції сильно випряміть ноги в колінах, потім опустіть їх. Напружуючи м'язи, повторіть вправу 20-30 разів.

5.
Стискання м'яча ногами. Візьміть невеликий гумовий м'яч, затисніть його між щиколотками. Рахуючи до чотирьох, сильно стисніть м'яч, на «п'ять» розслабте м'язи. Повторіть вправу 10-20 разів.

6.
Зведення ніг. Станьте прямо, поставте ноги на ширині пліч. Потім, рухаючи одночасно обидві ноги, з'єднайте їх разом. Вправу виконати досить важко, але вона дуже ефективна для ліквідації відстані між ногами. Повторіть вправу 10-40 разів.

 

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )