Вправи для ніг PDF Друк e-mail
Краса Вашого тіла - Догляд за тілом

вправи для ніг1. Присядьте, спираючись на руки, коліна з'єднайте разом. Ноги на підлозі стоять на носках. Потім випряміть ноги в колінах, намагаючись п'ятами торкнутися підлоги. Знову присядьте й так само різко підніміться. Ця вправа нагадує кішку, що потягується. Починаючи з 3-4 разів, поступово доведіть до 8, навіть до 10 разів. Наступного дня м'язи будуть поболювати. Це значить, ви правильно виконували вправу.

2. Ляжте на спину, руки опустіть уздовж тулуба. Швидко зігніть ноги, підтягнувши коліна до грудей. Потім випряміть ноги і повільно опустіть їх униз (стежте за колінами!). Повторіть вправу 5-8 разів. Коли згинаєте ноги, зробіть вдих.

3.
Поставте ноги окремо. Спочатку ви можете їх поставити досить широко для полегшення вправи, але поступово зменшуйте відстань. Зробіть нахил тулуба вперед і постарайтеся торкнутися долонями підлоги. Коліна не згинайте. З першого разу це навряд чи вдасться. Але згодом ви з радістю побачите, іцо вправа виходить. Повторюйте вправу 5-8 разів. При нахилі робіть видих.

Звичайно, усі вправи, що ми вам рекомендуємо, не намагайтеся виконати відразу. Виберіть одну або дві вправи для шиї, спини, живота, ніг. Найбільше уваги приділіть тій ділянці, що, на вашу думку, «ні на що не годиться». Додайте ці вправи у свою ранкову гімнастику та виконуйте їх кілька днів підряд. У гімнастиці приказка «Поволі їдеш, далі будеш» теж актуальна.

 

 Краса і Стиль
 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )