Вправи для м'язів живота PDF Друк e-mail
Краса Вашого тіла - Догляд за тілом

вправи для животаПерший і найважливіший крок до стрункості —  зміцнення м'язів живота.

Ось кілька вправ, що допоможуть вам отримати плоский живіт.

1. Ляжте на спину, руки покладіть уздовж тіла, долоні торкаються підлоги. Підніміть випрямлені в колінах ноги на висоту близько ЗО см, два рази злегка постукайте одну ступню об іншу. Потім повільно опустіть ноги. Повторіть вправу 6-8 разів. Пам'ятайте про рівномірне дихання.

2.
Ляжте на спину, руки витягніть угору й покладіть на підлогу. Потім, зробивши енергійний мах уперед руками, сядьте. Намагайтеся при цьому не відривати п'я іхж зід підлоги. Якщо вам буде важко, зачепіться пальцями ніг за край дивана або шафи. Випряміть спину, розведіть руки в сторони, потім кілька разів відведіть їх різко назад. Повільно поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 5-6 разів.

3. Ляжте на бік, пряму або зігнуту в лікті руку підкладіть під голову, іншу руку покладіть на талію. Підніміть ногу вверх, не згинаючи в коліні, і опустіть. Вправу повторіть 6-8 разів. Потім переверніться на інший бік і зробіть це іншою ногою. Коли піднімаєте ногу, зробіть видих.
вправи для живота
4. Опустіться на коліна, трохи розвівши ноги, пальці ступнів торкаються один одного, долоні покладіть на стегна. Тепер прогніться тулубом назад. При цьому дуже інтенсивно працюють колінні суглоби. Спину випряміть, підборіддя підніміть. Вправу повторіть 6-8 разів. Коли прогинаєтеся, робіть вдих.

5. Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тіла, долонями обіпріться об підлогу. Підніміть ноги вертикально вгору й робіть такі рухи, як при їзді на велосипеді. Ступні описують невеликі кола (старанно випрямляйте при цьому ноги). Зробивши кілька таких рухів, випряміть ноги й поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 4-8 разів. Виконуйте вправу повільно й старанно.

вправи для живота6.
Сядьте на підлогу, випряміть ноги, руками обіпріться об підлогу. Повільно змініть положення ніг і сядьте *по-турецьки». Руки покладіть на коліна. Двічі сильно надавіть долонями на коліна та прийміть вихідне положення. Руками знову упріться в підлогу біля стегон. Спина під час виконання вправи пряма, голова піднята. Повторіть вправу 6-8 разів. Дихання рівномірне.

7. Підведіться з підлоги. Підстрибніть і сядьте «по-турецьки», при цьому зверніть увагу на поставу: спина пряма, коліна майже торкаються підлоги. Тепер швидко встаньте, Як це треба робити: сильно обіпріться на зовнішній бік ступнів і одночасно, роблячи енергійний рух плічми вперед, випряміть ноги в колінах і стегнах. І останнє — правильно поставте ступні. Вправу повторіть 4-6 разів.

8. Ляжте на спину, випряміть плечі, руки трохи відведіть від тулуба, долонями обіпріться об підлогу, А тепер ногами робіть рухи, начебто ви пливете брасом: ноги підтягуйте до асивота, коліна розсунуті, п'яти разом (рухи повільні). Потім різко опустіть ноги вниз на підлогу та швидко їх з'єднайте разом (обидва рухи швидкі). Вправу повторіть 6-10 разів. Виконуючи вправу, пам'ятайте про рівномірне дихання. Ритм дихання продиктує сама вправа.

 

 

 

Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Краса тіла Догляд за тілом Вправи для м'язів живота