Котячий погляд PDF Друк e-mail
Стиль - Осінь - Макіяжі для кольоротипу "Осінь"

Макіяж осіньТакий макіяж виконуємо в золотисто-жовтих тонах тіней з використанням чорної підводки. Він є наймоднішим трендом цього сезону. Одразу повідомляю, що  підходитиме він не всім представницям кольоротипу Осінь, тому потрібно бути акуратними.

Як завжди, зволожуємо обличчя кремом. Колір вирівнюємо тонким шаром тонального крему легкої текстури в теплих бежевих або жовтуватих тонах. Наносимо коректор під очі, якщо є така необхідність.

Переходимо до брів. Робимо їх коричневими, на тон темнішими заМакіяж осінь коріння вашого волосся. Щоб вигин брів був більш помітним, наносимо на нього найбільше олівця.

Тепер починаємо займатися очима. В цьому макіяжі вся увага падає саме на них. Вибираємо тіні. Насправді ви можете взяти будь-які відтінки золотого, коричневого, жовтого та зеленого. Саме вони будуть чудово виглядати. Ними  покриваємо всю верхню повіку. Тут ви також маєте право вибору, адже можна покривати тінями весь простір доходячи до брів, а можна обмежитись простором рухливого віка. Якщо обираєте перший варіант, то не забудьте накласти легкий відблиск під бровою і в куточку ока.

Макіяж осіньВибираємо чорну підводку. Як я вже казала вище, цей макіяж може підійти не всім і статись таке може через наявність в ньому чорного кольору. Але це не страшно, тому що чорну підводку ви легко можете замінити темно коричневою.

Ітак, підводимо не надто грубу лінію по ліній росту верхніх вій і виходимо за межі ока, тобто робимо так звану стрілочку. Тепер таку ж саму лінію проводимо по лінії росту нижніх вій і з’єднуємо з верхньою лінією.

Беремо чорний, білий або темно коричневий олівець ( на ваш вибір) і підводимо нижнє повіко по внутрішній стороні. Якщо ви обираєте чорний або коричневий олівець, то погляд получиться сексуальним та таємничим, якщо ж білий, то ваш погляд набуде сяйва, а очі стануть візуально більшими.

Вії покриваємо тушшю темно коричневого кольору, якщо обирали його або чорною, якщо вибирали чорний олівець та підводку. Малюємо один раз, даємо висохнути, покриваємо їх пудрою і профарбовуємо ще раз. Такий метод допоможе зробити ефект накладних вій.Макіяж осінь

 

Рум’яни обираємо з золотистим сяйвом коричневих тонів.

Губи підводимо тілесним олівцем і фарбуємо або прозорим, або тілесно-коричнуватим кольором.


Краса і Стиль


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )