Кінець світу 2012 – що відбудеться 21 грудня 2012 року PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

З кожним днем наближається до нас таємнича дата. Багато люди, як завжди, безтурботні і сміються над черговим розпусканням чутки про «кінець світу». Так чого ж чекати цього разу – черговий містифікації або реальних подій?

Паніку про кінець світу 21 грудня 2012 року «породила» цивілізація Майя. За календарем Майя до кінця світу відбувалося поділ часу на «5 сонць»:

- перше Сонце тривало 4008 років, було зруйновано землетрусами і з’їдено ягуарами;

- друге Сонце тривало 4010 років, було знищено вітром і його лютими циклонами;

- третє Сонце тривало 4081 рік, було знищено вогненним дощем, що збіг з кратерів величезних вулканів;

- четверте Сонце тривало 5026 років, загинуло від води, що залила всі навколо у гігантському повені;

- п’яте Сонце світить нам сьогодні і відомо, як “Сонце Руху”, тому що, за поданнями індіанців, у цю епоху відбудеться рух Землі, від якого все зміниться повністю;

і нарешті, шосте Сонце настане з кінцем світу і це буде інше Сонце, яке буде званий «Сонцем Темряви» і з яким прийде інший час, інша раса і буде іншим світ.
Спробуємо розібратися, що це за «Сонце Темряви», якому пророкували Майя, і звернемося до фактів. А факти нам говорять, що наприкінці знаку Стрілець (29-30 градус) розташований центр нашої галактики, так звана «Чорна діра». І саме 21 грудня Земля, Сонце і Чорна діра виявляються на одній лінії, точно також як це буває при сонячне затемнення. Тільки в цьому випадку відбудеться надзвичайно рідкісне затемнення Чорної діри. «Стрілець А*» (астрономічне назва Чорної діри) від Землі вилучено на відстані 24 тисячі світлових років і є величезним космічним об’єктом 2.6 мільйонів разів перевищує масу Сонця.

Чорна діра має настільки великою щільністю і сильною гравітацією, що своїм притягненням втягує в себе навіть світлове випромінювання. Вся наша галактика являє собою величезний диск з яскравих зірок і планет, який обертається навколо Чорної діри. Виходить, що «Сонце Темряви» індіанців Майя – це Чорна діра центру галактики, тобто найголовніше Чорне Сонце!

Так що ж відбудеться 21 грудня 2012 року? Відповідь практично очевидний – на перший погляд, нічого. Деякі навіть умудряться відзначити старий «кінець світу», а на ранок знову піти на ту ж роботу. Однак можливий і такий сценарій, що відбудеться ледве помітний перелом в колективній свідомості людства, завдяки якому поступово почнуть набирати обертів зовсім інші навчання і практики.

Чим це загрожує для звичайних людей? Може бути і ні чим, а може розвивається нова свідомість змусить людей по-іншому сприймати самих себе і навколишній світ. Інакше багато опиняться за бортом серед невдах, які не змогли прийняти нове час і не стали новою расою.

З усім цим можна сперечатися до безкінечності, приймаючи або не приймаючи нові навчання. І все ж не можна сперечатися з тим, що західна цивілізація однакових для всіх стандартів і східна цивілізація деспотичних лідерів неминуче поступляться місцем нової, що виникла на стику заходу і сходу, цивілізації яскравих і самобутніх індивідуальностей. Нова цивілізація може зародитися тільки в Росії, де дух розбійного удальства в найширшому сенсі цього слова благоволить кращим представникам народу. Ми повстали з попелу, і тепер ми майбутнє цього світу!

Ігор Оленєв

маг Чорного Сонця


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Кінець світу 2012 – що відбудеться 21 грудня 2012 року