Як мобільний телефон впливає на твоє здоров’я? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Як мобільний телефон впливає на твоє здоров’я? Фахівці стверджують, що прихильність до мобільного телефону може зіграти з тобою злий жарт.
Вчені провели експеримент, в якому взяли участь 30 чоловіків, 20 з яких страждали від еректильної дисфункції, а 10 – були абсолютно здорові. Метою дослідження було з’ясувати, чи дійсно мобільний телефон негативно впливає на потенцію.

Дослідники помітили закономірність: чоловіки, які страждають від еректильної дисфункції, в два рази частіше користуються мобільним телефоном і практично завжди носять його з собою, ніж чоловіки без подібних проблем.

«Ми розуміємо, що наше дослідження дрібномасштабні, але ми далеко не перші, хто вирішив перевірити справедливість теорії про те, що мобільний шкідливий для чоловіків», – повідомляє голова дослідження Рені Шмалол.

Учені планують провести повторний експеримент з великою кількістю учасників, але заздалегідь здогадуються про його результати. У зв’язку з цим, експерти радять, по мірі можливого, захистити себе від радіовипромінювань мобільного телефону.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як мобільний телефон впливає на твоє здоров’я?