ТОП – 5 продуктів які покращать вашу пам’ять. PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

З віком багатьох починає турбувати питання: як зберегти ясність думок і вберегти свій мозок від вікових змін? Експерти радять регулярно вживати такі продукти …

1. Морська риба. Вона багата омега-3 жирними кислотами, які необхідні для підтримки функцій головного мозку. Омега-3 кислоти знижують ризик хвороби Альцгеймера та інсульту. Вони також допомагають нам ефективно боротися з віковими погіршеннями пам’яті.
ТОП – 5 продуктів які покращать вашу пам’ять. 2. Горіхи. Горіхи є відмінним джерелом вітаміну Е. За словами вчених, він захищає когнітивні функції мозку, які з віком мають властивість погіршуватись.
ТОП – 5 продуктів які покращать вашу пам’ять. 3. Чорниця. Як показали дослідження, ці ягоди можуть допомогти захистити наш мозок від вільних радикалів. Вони також ефективні для профілактики хвороби Альцгеймера та інших дегенеративних розладів
ТОП – 5 продуктів які покращать вашу пам’ять. 4. Авокадо. Цей продукт знижує ризик серцево-судинних захворювань, а також бере участь у підтримці мозкового кровообігу.
ТОП – 5 продуктів які покращать вашу пам’ять. 5. Темний шоколад. Натуральний темний шоколад містить набагато більш високий відсоток какао бобів, ніж той шоколад, який продається в магазинах. Ми рекомендуємо вам купувати шоколад з вмістом не менше 75% какао. Для максимально позитивного ефекту, краще взяти 100% високоякісний порошок какао і додати його до молока або кави.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини ТОП – 5 продуктів які покращать вашу пам’ять.