ТОП – 13 секретів інтимного життя PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Інтимна сторона життя для багатьох людей має дуже велике значення. Однак, як правило, і чоловіки і жінки цікавляться, перш за все, задоволенням, яке може дати їм статевий контакт, а також його елементарною безпекою: оберіганням, як від небажаної вагітності, так і від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Але якщо поглянути на інтимне життя під іншим кутом, можна з легкістю відкрити маленькі, проте важливі її секрети.

Секрет перший: секс лікує від хвороб і нездужань. Серед списку захворювань, з якими допомагає справитися статевий контакт, головний біль, простудні та інфекційні захворювання, засновані на зниження імунітету, деякі дерматологічні проблеми і ожиріння, оскільки секс – кращий тренажер.

Секрет другий: секс виправляє характер. Не дарма кажуть, що будь-які сварки закінчуються в ліжку. Люди, що насолоджуються регулярним інтимним життям, як правило, оптимісти, на життя дивляться дружелюбно, і легше справляються з засмученнями і невдачами. І навпаки – чоловіки і жінки, позбавлені сексу, можуть легко стати жорстокими, сварливими і істеричними.

Секрет третій: секс сприяє хорошому сну. В ході інтимного контакту наш організм виробляє гормон щастя – ендорфін, який дозволяє розслабитися, заспокоїтися, а також – окситоцин, який є снодійним гормоном, і таким чином, після інтимних стосунків, і чоловікам і жінкам набагато легше буває заснути.

Секрет четвертий: секс продовжує молодість. Люди, які регулярно живуть статевим життям, як правило, виглядають та і є молодше тих, хто не має інтимних контактів, або має їх нерегулярно.

Секрет п’ятий: секс рятує від комплексів. Це справедливо як для чоловіків, так і для жінок, оскільки відчуття того, що людина кохана і бажана, що виражається за допомогою інтимного контакту, різко піднімає його самооцінку.

Секрет шостий: секс покращує пам’ять і сприяє концентрації. Як було доведено, дані позитивні зміни відбуваються внаслідок того, що процес статевого контакту покращує кровообіг, і таким чином, мозок та інші внутрішні органи тіла швидше отримують кисень, що міститься в крові.

Секрет сьомий: найкращим віком для початку статевого життя вважається приблизно вісімнадцять-двадцять років, а «верхнього порогу» у інтимної сторони життя просто не існує.

Секрет восьмий: секс сприяє відвертості. Як показали недавні дослідження, якщо у пари, що постійно живе разом все добре «в ліжку», то, як правило, у таких людей немає секретів один від одного, і відверті розмови на будь-які теми даються партнерам з легкістю.

Секрет дев’ятий: секс – чудовий подарунок для вашого сексуального партнера. Якщо хочете «нагородити» або «заохотити», то найкращим подарунком може стати ніч або кілька годин пристрасного і ніжного сексу. Дуже добре, якщо при цьому враховуються всі бажання і фантазії.

Секрет десятий: якісне інтимне життя – одна з трьох найважливіших причин, по якій пари починають або продовжують вести спільне життя, закриваючи очі на багато недоліків один одного.

Секрет одинадцятий: секс є найбільш популярною насолодою в світі. Згідно зі статистикою, з запропонованого списку насолод, такого як: смачна їжа, прогулянки в цікавому \ красивому місці, комп’ютерні ігри, відвідування концерту \ вистави та інтимних стосунків з бажаним партнером, більше 55% повнолітніх чоловіків і жінок вибирали саме інтимні стосунки.

Секрет дванадцятий: середня тривалість нормального статевого акту, включаючи прелюдії – десять-п’ятнадцять хвилин.

Секрет тринадцятий: як правило, середньостатистичній парі досить інтимних контактів від чотирьох до двох разів на тиждень, однак задоволені частотою свого статевого життя тільки близько 40% чоловіків і приблизно 60% жінок.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини ТОП – 13 секретів інтимного життя