Де можна відпочити без “наших” туристів? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Одна з найдивніших рис характеру деяких наших туристів, яка завжди дивує іноземців, – це неприязнь до співвітчизників. І якщо французи, англійці, іспанці й італійці завжди раді один одному, прагнуть відпочивати “зграйками” і радісно спілкуються, випадково зустрівшись на курорті, то наші туристи крутять носом, зачувши на вулицях рідну мову і всіляко уникають своїх співгромадян.

Пояснюється це дуже просто. По-перше, при відпочинку поруч з “нашими” втрачається почуття власної винятковості, а по-друге, гарантувати пристойну поведінку та відповідність соціальних кіл сусідів нашої країни ніхто не може. Так що ніколи не знаєш, чи доведеться червоніти за “своїх” перед іноземцями чи ні, і багатьом простіше заздалегідь дистанціюватися.

Тому наші туристи скрізь роблять вигляд, що вони не знають нічого про сусідів-співвітчизників по готелю, а найбільше люблять відпочивати, де немає наших. Оскільки щорічно більшість наших туристів з року в рік кочує у відпустку в Туреччину, Єгипет і Таїланд, то в решти мандрівників поки ще є шанси вибрати собі містечко без співвітчизників.

Ми спробували з’ясувати, у які міста туристи з нашої країни найрідше шукають авіаквитки. Отже, найрідше купували квитки на в:

1. Бухару (Узбекистан) – нелюбов наших туристів до подорожей в колишні братські азіатські республіки можна пояснити тільки снобізмом і незнанням історії.

Бірмінгем

Мумбаї

Бухарі більше 2,5 тисячі років, і пам’ятки в місті куди більш давні, ніж у Відні, Берліні чи Юрмалі. Причому пам’ятники XI – XVII століть прекрасно збереглися, і їх можна оглянути, побувавши в справжньому східному середньовіччі.
2. Бірмінгем (Великобританія) – другий за чисельністю населення після британської столиці місто в Англії теж мало приваблює наших.
В той же час в місті точно є на що подивитися – від кафедральних соборів (а їх в Бірмінгемі відразу два – англіканський і католицький) до власного “Біг-Брума”, суперника лондонського “Біг-Бена”, від Музею підводного світу і ювелірного мистецтва до футбольних матчів між “Бірмінгем-Сіті” і “Астон Вілла”. Особливий інтерес представляє Бірмінгем для шанувальників фентазі і творчості JRR. Саме в цьому місті пройшло дитинство і юність Толкієна.
3. Мумбаї (колишній Бомбей, Індія) – дивно, але, схоже, наших туристів не приваблюють виключно стародавні та культурні міста світу.
Так, Мумбаї – фінансова та культурна столиця Індії, яка раніше називалася Бомбеєм, теж не входить до числа найпопулярніших міст у наших туристів. Зрозуміло, що травичку на Гоа дістати простіше, та й ром там дешевше, але і Аравійське узбережжя Індії заслуговує уваги.

Особливо таке місто, знамените змішанням усіх світових релігій. У Мумбаї можна знайти храми самих різних релігійних напрямків, будівлі та музеї вікторіанського періоду, сучасні хмарочоси. А ще тут розташований знаменитий індійський Боллівуд, один з найбільших аквапарків Азії Water Kingdom, національний парк імені Ганді зі скельним містом в печерах і музей порцеляни принца Уельського.
4. Анкона (Італія, область Марка) – ще один древнє місто на східному узбережжі італійського чобота.

Тут, окрім великого портового комплексу розташовані прекрасні пляжі, всюдисущі на території Римської імперії античні будівлі, арка Траяна, Національний музей з римськими, грецькими та італійськими старожитностями.

А ще поблизу Анкони знаходиться знаменита Санта-Каза, місце паломництва християн з усього світу – Лорето. Сюди, за переказами, ангели перенесли з Назарету дім, в якому росла і виховувалася Діва Марія, будинок, де сталося диво Благовіщення.
5. Любляна (столиця Словенії) – одна з європейських столиць теж виявилася серед найбільш невідвідуваних нашими туристами.

Ще б пак, це ж давня римська колонія, місто Емона, відомий з IV століття нашої ери. Сучасне місто знаходиться трохи осторонь від старого поселення. Але в самій Любляні можна побачити дуже багато – замок IX-XIX століть, старовинну ратушу і фонтан трьох річок на площі перед нею, бароковий собор святого Миколи, дивний, що розходиться віялом над Любляною міст Змія, безліч палаців і замок Тіволі.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Де можна відпочити без “наших” туристів?