Все про кросівки – які кросівки краще вибрати? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Кросівки є найбільш продаваним у світі взуттям, що стало популярним у повсякденній формі одягу. І що саме цікаве – спорт тут ні при чому. Практично. Кросівки не знають обмежень за віком, кросівки одягають на прогулянку, під час занять спортом, на роботу, на побачення, і деякі – навіть на весілля. І це питання тільки лише дизайну, форми і кольору.

Як стартували «снікерси»?

Взуття, яка мало каучукову підошву, називали парусиновими туфлями. Носили їх в кінці XVIII століття. На вигляд і на дотик ця взуття було примітивним і грубим, та при цьому не мало поділу на праву і ліву ногу. Саме ця взуття колись стало прототипом кросівок, якими вони є зараз. Трохи пізніше туфлі з гумовою підошвою знайшли текстильний верх, укріплений мис, шнурівку і стали висотою до щиколотки. Це взуття було дуже зручне і м’яке, і  не було чути кроків людини, яка носила це взуття. У зв’язку з цим пішла американська назва кросівок – “Снікерс”, в перекладі з англійської означає – «крастися, підкрадатися». Новий вид взуття значно зменшив імовірність розтягування ступні, а також став необхідним у світі спорту.

Якщо слідувати історії, то можна сказати, що кросівки, як самостійний вид взуття з’явилися в кінці XIX – початку XX століття в США. Компанія Converse в 1917 році випустила у світ першу дебютну пару взуття, яка була створена спеціально для гри в баскетбол – це були кросівки Converse All-Stars. І, починаючи з 1924 року, Європа стала виробляти кросівки. Брати Адольф і Рудольф Дасслери організували сімейне підприємство з пошиття взуття, назвавши його “Взуттєва компанія братів Дасслерів”. Трохи пізніше компанія розділилася на дві відомі фірми, які спеціалізувалися на виробництві спортивного одягу, під назвою Adidas і Puma.
Таким чином, був благополучно закладений фундамент. Стрімкими темпами почала розвиватися індустрія спортивного взуття. Між виробниками йшла боротьба за кожного клієнта. Популярність кросівок стала рости стрімкими темпами. Незабаром кросівки перестали відносити до виключно спортивному виду взуття. В одній тільки Америці, в 1957 році, було реалізовано 600 000 000 пар “снікерсів”.

Які є види кросівок?

Спортивні кросівки. Кросівки, які призначені, насамперед, для спорту. Тому виробництво кросівок має великий асортимент.

Виробники намагаються максимально забезпечити зручність взуття – зменшити вагу, підвищити міцність матеріалів. Так, для поліпшення результатів спортсменів, в кросівки вбудовуються різні системи амортизації, ретельно продумується ергономіка, щоб спортсмен почувався комфортно і був захищений від травм.

Для кожного виду спорту необхідно підбирати свої різні кросівки. Адже вважається, що при заняттях різними видами спорту, стопа відчуває різне навантаження. Перевагу варто віддавати взуттю із шкіри.

Сьогодні існують різні види кросівок для кожного виду спорту: футбольні, баскетбольні, бігові, тенісні, для занять фітнесом та інші.

Не варто забувати, що хороше і якісне взуття потрібно купувати тільки у фірмових магазинах. І якщо ви не займаєтеся спортом професійно, то не варто гнатися за останніми новинками у світі спортивного взуття. Важливо знати, що кросівки не повинні бути тісними, не повинні жати, але й не повинні бути сильно вільними. Вкрай важливо підбирати взуття за розміром – це позбавить вас дискомфорту при носінні, а також захистить від травм. Зручність – головний критерій при виборі кросівок.

http://www.menslife.com


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Все про кросівки – які кросівки краще вибрати?