Сучасний дизайн інтер’єру ФОТО PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У перекладі з англійської мови слово «дизайн» означає конструювати, проектувати. Взагалі такий термін як «дизайн» був придуманий досить давно, приблизно в кінці 16 століття. Не секрет, що в наш час дизайн існує відразу в декількох вимірах, світах: в галузі техніки, мистецтва і т.д. Якщо говорити про мову понять, то він також поділяється на дві основні групи.

Одну з цих груп можна назвати «художньої», так як вона до нас прийшла з наступних видів мистецтва: архітектура, живопис, скульптура. Друга група прийшла в дизайн з області будівництва, техніки, а також з області конструювання, тому її часто називають «технічною». Технічними поняттями цієї групи є реконструкція, проект, перепланування, план, кубатура, декорування, перспектива, модуль і т.д..

Загальними поняттями, які використовуються і в тій, і іншій групі, можна назвати стиль, фактуру, простір, нюанс, середу, пропорцію, поверхня, ритм та інші. Необхідно відзначити, що перші спроби людини освоїти дизайн були ще тоді, коли він намагався перетворити камінь у примітивні знаряддя праці або знаряддя для полювання. Таким чином, людина хотіла, якось облаштувати своє житло під індивідуальний спосіб життя. Саме тому можна з легкістю стверджувати, що навіть у той час дизайн був життєво необхідним для людини.

Сьогодні важко сказати, що таке дизайн інтер’єру, це: мистецтво або необхідність. Людина, придивившись до предметів свого буття, відразу побачить, що його речовий оточення – це меблі, посуд і т.д. Ці речі є справжнім сховищем інформації, яку людина передає через тисячоліття. Ця інформація може зосереджуватися не тільки на маленькій, але і на великій площі.

Не так давно, близько десяти років тому, для наших співвітчизників поняття дизайну в квартирі полягало в наявності добротної сантехніки, пральної машини, кухонного обладнання та т.д. Сьогодні ж, критерії зручностей в корені змінилися, що свідчить про стрімкий розвиток взаємин з дизайном інтер’єру.

Багато хто задає питання: чому дизайн інтер’єру є невід’ємною складовою життя сучасної людини? Відповідь дуже проста: тому що люди при облаштуванні своєї квартири створюють індивідуальний світ, в якому їм комфортно жити. Якщо говорити про готельних номерах, то їх складно назвати домом, хоча в них є практично все необхідне для зручності і комфортного існування: меблі, необхідне обладнання, комфортний простір, освітлення та багато іншого. Такий комфорт розрахований, в основному, на середньостатистичну людину.

Житло може перетворитися на будинок тільки тоді, коли воно зможе захистити свого господаря.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Сучасний дизайн інтер’єру ФОТО