Лавровий лист від прищів – народні рецепти PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Боротьба з прищами забирає чимало сил. Спиртовмісні лосьйони та тоніки, кілограми пудри і тональних засобів … а бажаного результату все нема й нема.

А чому ж обходилися наші бабусі та прабабусі? Адже у них не було можливості використовувати новітні розробки десятка косметичних фірм. Або у нашого старшого покоління не було проблем зі шкірою?

Це навряд чи. Але підтримувати шкіру, а в особливості обличчя, в чистому, здоровому стані прагнули жінки в будь-які часи.

І в цій статті розповідає про один з домашніх способів усунення прищів, який базується на використанні звичайного лаврового листа.

Звичний на кухні лавровий лист - зовсім не легендарний кулінарний продукт. Це – лист воїна і лист переможця, тому як здавна вінками, сплетеними з лаврового листа, вінчали голови переможців.

І вже набагато пізніше лавровий лист стали застосовувати в кулінарії, а ще через кілька століть і в косметології.

Виявлені лікувальні властивості цієї рослини дозволяють сьогодні застосовувати його для приготування домашніх масок, лосьйонів і тоніків для догляду за обличчям, і відварів для ополіскування волосся.

Завдяки тонізуючого і антиоксидантній дії на шкіру, лавровий лист від прищів в домашній косметології застосовують для легкого зволоження, підняття тонусу і збереження молодості шкірного покриву.

Але більш детально сьогодні ми б хотіли розповісти про те, як за допомогою лаврового листа позбутися прищів.
Лавровий лист від прищів – народні рецепти

Лавровий лист від прищів. Рецепт № 1.

Приготований власноруч тонік на основі лаврового листа дозволить дбайливо і ефективно доглядати за проблемною шкірою, схильною до утворення прищів.

Для його приготування листям лаврового листа щільно наповнюють невелику скляну ємність, можна скористатися склянкою або маленькою баночкою, і заливають їх доверху гарячою водою. Через кілька годин тонік проціджують.

Обробляючи отриманим засобом шкіру щодня, ви зможете підсушити запалення, усунути жирний блиск і звузити розширені пори.

Крім того, для більшої ефективності можна додати в приготований тонік кілька крапель ефірного масла, яке допоможе знизити запалення на шкірі. Для цієї мети підійде ефірне масло розмарину або чайного дерева.

Лавровий лист від прищів. Рецепт № 2.

Цей лосьйон, настояний на спирту, більше підійде проблемній шкірі, а також шкірі, зайво схильною до жирності.

Для його приготування лаврове листя ретельно подрібнюють будь-яким способом і, аналогічно першому рецепту, поміщають в скляну ємність. Подрібнена маса лаврового листа повинна наповнювати половину обраного судини. Обрану ємність з лавровим листом повністю заливають горілкою.

Лосьйон настоюють при кімнатній температурі кілька днів (3-5 дні), потім проціджують. Приготоване засіб застосовують для догляду за шкірою через день, воно допомагає очистити шкірний покрив від висипань, усунути пігментні плями і вирівняти тон шкіри.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Лавровий лист від прищів – народні рецепти