Макіяж вій, кожному типу вій – своя туш PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Макіяж вій відіграє чільну роль у створенні бездоганного образу гідного зоряного стилю. Але не кожна туш підійде дівчині, яка може мати або один чи інший тип вій. При покупці туші завжди відштовхуйтеся від свого типу вій, і тоді ваш макіяж очей буде більш виразним.

Короткі вії – в пошуках довжини

Якщо ви володарка коротких вій, звертайте увагу на туш, виробники якої обіцяють подовження і вигин. Туш повинна включати мікроволокна, які можуть створити ілюзію довжини вії, як це роблять при нарощуванні.

Вибирайте маленькі циліндричні щіточки, якими можна легко фарбувати короткі вії в куточках очей, створюючи ефект довжини

Колір туші повинен бути або чорним, або глибоким коричневим. Уникайте кольорових або металізованих відтінків. Коли фарбуєте вії, будьте уважні: туш з мікрофіброю може залишати грудочки на кінчиках, тому не варто дуже старатися.

Довгі вії – тонка робота

Щасливі власниці довгих від природи вій повинні стежити за тим, щоб в макіяжі вони виглядали акуратно – не сплутувалися і блищали. Також можна додати віям сексуальний вигин, який зробить погляд зачаровує.

Туш в цьому випадку повинна бути легкою, кремоподібній. Широка густа щіточка краще впорається з розплутуванням і фарбування довгих вій.

Фарбувати вії починайте від коріння, спочатку з легким зусиллям, щоб сформувати вигин і підняти їх. Ведіть щіточку акуратно до самих кінчиків вій, профарбовуючи їх. Потім слід знову пройтися по віям, але вже чистої щіточкою або спеціальної гребінцем, яка видалить надлишки туші, зробить вії ідеально лежать. Якщо ви вирішили накласти два шари туші не чекайте висихання першого, щоб накласти другий.

Туш за кольором підійде будь-яка – класична або кольорова, з ефектом накладних вій.

Щільні і неслухняні вії – наводимо порядок

Такими бувають не тільки волосся, але і вії, і з ними теж буває багато клопоту, коли вони не бажають приймати форми при макіяжі. Тут потрібні туш і щіточка, здатні приборкати такі вії, додати їм правильний напрямок і додати вигин.

Туш краще вибирати легку, щоб навіть при декількох шарах вони не створювала утяжеляющие ефекту і грудочок. Щіточка повинні бути широкою і густий.

Перед нанесенням ретельно розчешіть вії, щоб надати їм форму. Потім наносите туш повільно і тонким шарами, просуваючись від коренів до кінчиків, простягаючи їх нагору. Якщо хочете нанести декілька шарів, наносите наступний на шар, де туш ще трохи вологе, щоб створити привабливий вигин.

Колір туші може бути традиційним, якщо вії дуже щільні, жорсткі, вибирайте матові варіанти, якщо хочете підкреслити це, можна наносити і блискучі туші.

Тонкі вії – велика робота

Якщо вії тонкі, їх потрібно збільшувати в обсязі, надавати їм щільність, але намагатися не обважнювати їх, інакше вони почнуть випадати і виглядати будуть неакуратно. Вибирайте туш з силіконовою формулою, яка надає віям об’єм текстуру. Щіточка повинна бути широкою, щоб подовжувати їх.

Перед нанесенням злегка припудріть вії, щоб надати їм трохи обсягу на початковому етапі. Потім помістіть щіточку біля основи вій і зигзагоподібними рухами просувайтеся до кінчиків. Так вії витягуються, туш лягає краще і вигин зберігається довше. Щоб профарбувати короткі вії в куточках ока, кінчик щіточки.

Для тонких вій потрібна інтенсивно-чорна туш, підійде темно-синя або глибокого коричневого кольору.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Макіяж вій, кожному типу вій – своя туш