Віра Брежнєва стане ведучою “Дому-2″ PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Скоро замість Ольги Бузової, Ксенії Собчак та Ксенії Бородіної провідними популярного проекту “Дом-2″ стануть Віра Брежнєва і Влад Кадоні.

“Ольга Бузова, Ксенія Бородіна і Ксенія Собчак так набридли глядачам, що пора перетасувати колоду ведучих. Наш вибір припав на Віру Брежнєву і Влада Кадоні. Брежнєва розумна, відома, у неї є відмінне почуття гумору, є великий досвід роботи ведучою. Кандидатуру Кадоні стверджували дуже довго: було багато супротивників і тих, хто не бачив його в якості ведучого “, – цитує одного з авторів скандальної телепрограми” Дом-2 “Валерія Коміссарова” Собеседник “.

Поки невідомо, отримало керівництво “телебудівництва” згода від Віри Брежнєвої та Влада Кадоні. Також не послідувало ніяких коментарів від Ольги Бузової, Ксенії Бородіної та Ксенії Собчак. І якщо третя ведуча, як вважають багато хто, зможе легко існувати й без “Дому-2″, то дві інші можуть просто потонути в глибокому і зовсім не добром океані вітчизняного шоу-бізнесу. В Інтернеті вже щосили обговорюють кадрові перестановки на телепроекті. Злі язики стверджують, що Влад Кадоні як ніхто годиться на роль ведучого програми, а от кандидатура Віри Брежнєвої не зовсім ясна.
Справа в тому, що одна з самих сексапільних блондинок шоу-бізнесу Віра Брежнєва має дивно позитивний образ: її пісні дуже позитивні і популярні, сама виконавиця жодного разу не користувалася засобами “чорного піару”, а її особисте життя майже ідеальна. Як дівчина з таким позитивним іміджем могла потрапити в ведучі “Дому-2″, залишається загадкою для багатьох, в тому числі і для шанувальників співачки.

Є припущення, що Віру Брежнєву покликали спеціально для того, щоб зробити образ “Дому-2″ більш привабливим для аудиторії, підняти програму над скандалами і вічними чварами, з якими асоціюється у багатьох ця телепрограма. Однак чи вдасться це блондинці, що співає про “любов врятує світ”, поки невідомо.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Віра Брежнєва стане ведучою “Дому-2″