Розтяжки – кілька порад щодо позбавлення PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Розтяжки шкіри – косметичний дефект, з яким майже кожна з нас стикається в певний момент у житті. Це проблема не тільки жінок зрілого віку. Багато дівчат, та й юнаки в період дозрівання стикаються з цим явищем. У цей період зростання кісток, випереджаюче зростання шкіри і м’язів, залишає розтяжки на стегнах, ногах, животі і руках.

Розтяжки виникають, коли різко зростає натяг шкіри. Причиною цьому може бути як зростання, так і фізичні вправи. У багатьох жінок розтяжки з’являються під час вагітності. Шкіра складається з трьох шарів: епідермісу дерми і підшкірного шару. Розтягування відбувається в дермі, еластичному середньому шарі, що дозволяє шкірі зберігати форму. Якщо дерма розтягнута постійно протягом тривалого часу, тонкі сполучні волокна рвуться й шкіра втрачає еластичність.

Це явище, відоме також як рубці вагітності, залежить ще й від спадковості. Якщо у ваших родичок були розтяжки, вам слід прочитати цю статтю уважніше. Але причиною розтяжок може стати також ожиріння, неправильне харчування або гормональний дисбаланс.

Рубці можуть бути різними. Свіжі рубці, в основному, червоні, але з часом вони набувають білий відтінок.

Щоб зменшити існуючі розтяжки або ризик їх виникнення:

  • Приймайте добавки до їжі, що містять вітаміни А, Е і С.
  • Після душу наносите на розтяжки масляний розчин вітаміну Е.
  • Їжте більше продуктів, що містять жирні кислоти, необхідні для утворення клітинних стінок. Жирних кислот найбільше в овочах, рослинних маслах і рибі.
  • Французький препарат Ендермоложі допомагає зменшити рубці. Апарат, що представляє собою валик, який надає несильно всмоктуючу дію, додатково масажує і відлущує.
  • Найкращий спосіб позбутися від розтяжок – зволоження. Компонент ретинол відмінно зволожує епідерміс, не проникаючи вглиб шкіри, де виникають розтяжки.
  • Альфагідроксідние кислоти – фруктові кислоти, дуже ефективні в боротьбі проти розтяжок. Вони зволожують шкіру і прискорюють процес регенерації.
  • У важких випадках від рубців врятує лазер.
  • Втирайте в шкіру крем, який містить масло какао.

 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Розтяжки – кілька порад щодо позбавлення