Епіляція області бікіні – яка процедура найменш болюча? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Методів для епіляції в області бікіні дуже багато. Тільки після одних йде моторошне роздратування, а після інших волоски неприємно вростають в шкіру. Що виглядає так само неестетично. Тому багато хто не довіряють цю процедуру навіть фахівцям і проводять її самостійно вдома.

Як проводити процедуру в дома

У домашніх умовах можете спробувати епіляцію звичайними машинками електроепіляторамі. Доведеться потерпіти – процедура не з приємних. Спочатку, зону бікіні треба розпарити, наприклад, прийняти ванну. Після цього шкіру варто знежирити і продезінфікувати. Тільки потім можете сміливо приступати до епіляції. Волоски треба вищипувати проти росту волосся. Щоб не було так боляче, спробуйте шкіру трохи натягувати. У висновку місце епіляції знову обробіть розчином, що містить спирт або спеціальними засобами, призначеними саме для постепіляціонного періоду. Тільки не прагнете відразу зону бікіні кутати в одяг. Дайте їй годинку подихати. Ефект від елекроепілятора тривати до півмісяця.

З ваксингом знайомі всі. Це епіляція за допомогою смоли, воску, цукру, і інших народних рецептів. Сьогодні найчастіше застосовують віск. Його нагрівають і кладуть на шкіру, коли він застигає його різким рухом знімають разом з волосками. Розрізняють холодний, теплий і гарячий віск. Самая безболісна епіляція – це Ваксінг гарячим воском. Таким способом ви позбавитеся від докучливих волосків на місяць. Тільки врахуйте – процедуру з гарячим воском краще не робити самостійно, а звернутися до професіонала.

Шугарінг або епіляція цукром поширена менш, але викликає великий інтерес. Якщо віск треба спеціально купувати, то цукор будинку є у всіх. Звичайно, можна використовувати суміш цукру і лимонного соку. Але найкраще, мед з міцними настоянками ромашки і шкаралупи волоського горіха. Ромашка дезінфікує, а шкаралупа, що містить йод, випалює волосяну цибулину.

Депіляція

Дома вам доступна і депіляція – видалення волосся без болю. Але зауважте, що депіляція і менш ефективна. Вона видаляє волосся не з коренем, а тільки верхню видиму частину. Тому після таких процедур ви побачите знову з’явилися волоски досить скоро.

* Механічна депіляція. Для неї використовується звичайний бритвений верстат. Зробивши попереднє знежирення і дезінфекцію, ви збриває волосся, як радять багато фахівців, за їх росту. Потім обробляєте зону бікіні засобами після депіляції. І вже через кілька днів повторюєте процедуру, тому що з’являється жорстка щетина.
* Хімічна депіляція. Сьогодні існує безліч кремів для хімічної депіляції. Вони містять речовини, які не просто розчиняють видиму частину волосся, але і зачіпають шийку, проміжок між коренем і зовнішньою частиною волосини. Завдяки цьому на місці збритого волосся не залишається чорних крапок. Ви наносите хімічний склад на область бікіні. Після певного часу, лопаточкою легко знімаєте його разом з відпалих волосками. Результат хімічної депіляції тримається приблизно тиждень. Такий метод протипоказаний жінкам з надмірно чутливою шкірою. Особливо, якщо шкіра роздратована, збуджена з якихось причин, на ній є незначні порізи, то краще утриматися від хімічної депіляції.

* Хімічне знебарвлення діє, як знебарвлення волосся. У першу чергу на шкіру наносять освітлювач, а потім змивають. Волоски псуються, стають крихкими. Але це ще не все. Після цього протягом дня волосся треба протирати розчином з перекису водню і нашатирного спирту. Через деякий час вони висушувати зовсім.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Епіляція області бікіні – яка процедура найменш болюча?