Прикраси – що носити в рік Дракона PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ювеліри та астрологи рекомендують звернути пильну увагу на ювелірні прикраси, які зможуть сподобатися Дракону і послужать для нас своєрідними талісманами.

Рік Дракона вже настав, і нам слід гарненько подумати, чим ми можемо догодити цьому величному міфічному персонажеві, щоб він дарував нам удачу і благополуччя в 2012 році. У зв’язку з цим, варто звернути пильну увагу на ювелірні прикраси, які зможуть сподобатися Дракону і послужать для нас своєрідними талісманами.

Треба сказати, що царствений Дракон обожнює дорогі, що привертають до себе увагу ювелірні вироби, і він аж ніяк не проти їх достатку. Тільки не треба надягати на себе занадто багато помітних прикрас відразу (адже це може поставити під сумнів ваш смак), але і зайва скромність в рік Дракона також не доречна.

Природно, Дракон обожнює ювелірні прикраси зі своїм власним зображенням, особливо якщо ці вироби виконані з дорогоцінних металів (золото або платина) і прикрашені діамантами, смарагдами або рубінами. Такі камені як сапфір, бурштин, опал і халцедон також припадуть до смаку покровителю нинішнього року. Оскільки Дракон благоволить до водної стихії, зверніть увагу на прикраси з перлами і бірюзою, які як раз і асоціюються з водною тематикою.

Якщо вам не вдалося підібрати підходяще прикраса з зображенням Дракона, не турбуйтеся: можливо, у вашій скриньці з прикрасами знайдеться виріб у вигляді змії – ця найближча родичка Дракона також послужить як хорошого талісмана на 2012 рік.

Підбираючи прикраси в цьому році, віддавайте перевагу масивним, оригінальним, дорогим і помітним виробам. Прикраси повинні виглядати як мінімум солідно, а ще краще – розкішно. А ось скромні ювелірні вироби, пластикову біжутерію і відверто дешеві дрібнички краще залишити успадковує рік, так як в 2012 році за допомогою таких прикрас ви прихильність Дракона точно не завоюєте.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Прикраси – що носити в рік Дракона