Кисті для макіяжу – головні інструменти краси PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

На даний момент кистей для макіяжу існує досить багато – так багато, що дівчатам іноді складно в магазині зорієнтуватися в тому, яка їм необхідна, і придбати правильний аксесуар. Кисті можуть бути натуральні або синтетичні, що теж допускається, однак у кожної з них є своє суворе призначення, яке не варто плутати з іншим.

Пензлик-гребінець для вій і брів

У кожної дівчини обов’язково повинна бути пензлик, яка видаляє надлишок туші з вій, розчісує їх, надаючи макіяжу натуральний вигляд, позбавляючи від грудочок. Крім того, з іншого боку ця щіточка має іншого роду щетиною, яка допомагає приборкати неслухняні волоски брів, пригладити їх, малюючи більш чітку красиву лінію.

Маленький секрет для занадто густих неслухняних волосків на бровах: щіточку змочити в легкому зволожуючий крем і провести їй по бровах, ретельно виглажівая їх у напрямку до скронь. Лінія стане чіткіше, а самі брови придбають натуральний блиск. Іноді візажисти радять користуватися таким же чином лаком для волосся, в якому треба змочити щіточку.

Кисть для губ

Пензлик для губ дозволяє ідеально промальовувати контур губ, заповнити всі зморшки і складочки, що складно зробити помадою-стіком.

Кисть для очей

Такі кисті повинні бути дуже високої якості, оскільки до них пред’являються особливі вимоги. Вони стосуються чутливої ​​області, на якій вони працюють, тому бажано вибирати інструмент з натуральними волосками. Другий момент – необхідність поєднувати м’якість і в той же час чіткість. Кисть для нанесення тіней повинна бути м’якою, але плоскою і щільною.

Кисті для рум’ян

Для рум’ян потрібна щільна, м’яка і коротка кисть, бажано овальної форми, а не пряма – нею зручніше працювати на вилицях. Скошена кисть для рум’ян – відмінний аксесуар для чудової роботи на вилицях і моделювання овалу обличчя в цілому.

Кисть для пудри

Для нанесення пудри потрібна пензлик обов’язково натуральна, закругленої форми і дуже густа. Щоб ефект від нанесення був природним, після того, як кисть отримала свою порцію пудри, її треба підняти головкою вгору і трохи потрясти.

Якщо так вийшло, що на повіках дуже інтенсивні тіні, можна взяти велику пудровую кисть і пройтися по століть, акуратно стираючи надлишок у напрямку до скронь короткими рухами.

Кисть для повік

Пензлик для нанесення тіней зазвичай маленька, густа, щільна, трохи закруглена. Це дозволяє комфортно працювати на повіках, промальовував куточки очей, формуючи природний тривимірний макіяж.

Кисть Кабукі

Пензлик Кабукі – найновіша модель серед всіх інших. Вона розпізнається відразу ж по відсутності довгої ручки. Така коротка, дуже щільна і густа кисть необхідна для розстановки акцентів за допомогою бронзірующей пудри, рум’ян. Косметика з її допомогою наноситься круговими рухами. У якісної пензлика повинна бути натуральна щетина, яка гарантує безпеку для шкіри після досить інтенсивних маніпуляцій. Саме така кисть потрібна для накладання мінеральної пудри.

Пензлик-віяло

Ця кисть не відноситься до розряду обов’язкових у числі всіх інших. Вона потрібна для завершення макіяжу – з її допомогою скидаються залишки розсипалася на щоках косметики. Це можна робити і широким пензлем для пудри, але веерообразная для таких цілей більш зручна.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Кисті для макіяжу – головні інструменти краси