Щедрый вечер, ворожіння на щедрий вечір PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Для тих, хто забув або просто не знає, що це таке і коли буває, поясню – святки це два тижні зимових свят, що починаються з Різдвяного святвечора 6 січня і закінчуються Хрещенням 19 січня. Це час, коли життя перевертається, коли можна робити все, що забороняється у будь-який інший час. Ну хто з нас не читав або хоча б не дивився гоголівську «Ніч перед Різдвом”?

Особлива насиченість магічними обрядами, ворожіннями, прогностичними прикметами, звичаями і заборонами, що регламентують поведінку людей, виділяє цей період з усього календарного року. Це пояснюється, по-перше, тим, що свята припадали на момент зимового сонцестояння і осмислювався як прикордонний період між старим і новим господарським роком, а по-друге, уявленнями про прихід в перший день святок на землю з того світу душ померлих і про розгул нечистої сили з Різдва до Водохреща.
Незрима присутність духів серед живих людей забезпечувало, за народними повір’ями, можливість зазирнути у своє майбутнє, чим і пояснюються численні форми святочних ворожінь.
Ось про цю дивовижну і таємничу світі ми сьогодні і поговоримо.

Всі жінки трохи чаклунки в душі. І це здорово, адже ми можемо іноді якимись словами чи діями допомогти собі і своїм близьким. Ми віримо, що у світі все ще відбуваються чудеса, і завжди чекаємо їх прояви. Однак не варто сподіватися лише на провидіння. Потрібно і самому, як говориться в прислів’ї знаменитої, не зівай. Якщо в минулому році не ладилося на особистому фронті, якщо не щастило з роботою – зараз саме час почати все з початку і спробувати змінити своє життя. Адже особливої, святочної енергії, яка наповнює кожної людини, повинно вистачити на всі наші починання.
Отже, ви готові уподібнитися булгаковської Маргариті? Тоді вперед!

Ворожіння
Навіть для нас, таких раціональних і прагматичних, ворожіння не втратило своєї чарівності.
Отже, хочете – жартома, хочете – всерйоз, вибирайте будь-яке з цих нехитрих ворожінь і приступайте … По можливості, не забувайте дотримуватися наступних необхідних правил:

1. У кімнаті, де відбувається ворожіння, повинно бути якомога менше шуму.
ТБ, розмови, шум машин за вікном змушують гадаю напружувати увагу, то і справа “зв’язуючи” рветься нитка контакту. Бо, як сказано в одній книзі, магнетична субстанція поштовхів не терпить.
2. Під час ворожіння краще не схрещувати кінцівки: це призводить до звуження каналу зв’язку, що виник між вами й іншим світом. Приблизно так, як утворилося на шлангу “коліно” ускладнює струм води, так і людині під час ворожіння потрібно докладати більше зусилля, щоб проникнути через “бар’єри” схрещених рук і ніг.

Ворожіння на золотому ланцюжку
Дочекайтеся, поки всі ляжуть спати. Сядьте за стіл і потріть золотий ланцюжок в руках, поки не відчуйте тепло. Потім візьміть ланцюжок в праву руку, потрясіть трохи і різко киньте на підлогу. Ланцюжок утворює різні фігури, які тлумачаться наступним чином.
Коло – скоро ви опинитеся в скрутному становищі, як в замкнутому колі.
Рівна смуга – це смуга везіння та удачі.
Заплутаний вузол – хвороби збитки.
Трикутник – обіцяє великий успіх в будь-яких справах, а особливо в любовних.
Бант – швидка весілля.
Змія – попереджає про обережність у спілкуванні з людьми, навіть близькими, вас можуть зрадити.
Серце – фігура такої форми свідчить, що ви улюблені, любов принесе вам щастя і душевний спокій.

Ворожіння з дзеркалом і ялиновими гілками
Це гадання найкраще вдається на святочної тижня. До півночі приготуйте середнє по величині дзеркало і декілька ялинових гілок. Перед тим, як лягти спати, напишіть на дзеркалі ім’я людини, про яку думаєте, або своє найпотаємніше бажання. Потім покладіть дзеркало під ліжко і розкладіть навколо нього ялинові гілки. Вранці подивіться на дзеркало. Якщо напис на ньому зникла, то бажання ваше неодмінно збудеться, або вас чекає швидке заміжжя. Якщо ж напис залишиться, як і була – на жаль, ви залишитеся при своїх інтересах. Іноді на дзеркалі може утворитися хрест. Це вважається поганим знаком для людини, ім’я якого було написано на дзеркалі.

Ворожіння на ялинових гілках
На святках ворожать на ялинових гілках. Запасаються ялинової гілкою заздалегідь і, потримавши її над полум’ям свічки, вимовляють заклинання: “Ель-цариця всім деревам мати, жити мені довго або смерті чекати; багатства або бідності, зради чи вірності?” Заклинання повторюється дванадцять разів. Після цього покладіть гілку під свою подушку і лягайте спати. У сні ви можете побачити майбутнє. Вранці погляньте на гілку. Якщо голки з неї обсипалися, це пророкує хвороба чи інші життєві негаразди. А якщо голки будуть на місці, ви будете жити довго і щасливо.

Світло мій, дзеркальце, скажи …
Це ворожіння вважається одним з найстрашніших. Ворожбитів повинна бути обов’язково одна. До дванадцяти години ночі вона закривається в лазні, роздягається і сідає за стіл. Навпаки себе ставить дзеркало, з боків якого запалює дві свічки в підсвічниках. Напроти цього дзеркала ставить друге – таким чином, щоб утворилася ціла галерея відображень. Саме в цій галереї взаємних віддзеркалень, кажуть, і показується суджений.

Оскільки не всі з нас мають лазню, то можна використовувати ванну. От тільки результат навряд чи буде таким ефективним.

Магічні обряди
Наше життя наповнене магією. Значимо кожне слово. Та що там слово – кожна думка. Чим більше люди думають і говорять про погане, тим більше в світі страждань. І все це від того, що здорової людській психіці властиво забувати про неприємне. Злякалися чогось, придумали собі “страшилку”, потім відмахнулися від цих думок, і забули. А народжена негативними думками енергоінформаційна програма пішла на реалізацію. Ніхто там, нагорі, редагувати її не буде. Тому, неї говорите про поганий, не моделюйте негативних ситуацій, не бажайте зла ні собі, ні кому-небудь іншому. Не створюйте негативних програм! За всіма законами, обьяснімим і поки ще не дуже – зло, прічінненое іншій людині навмисне, обов’язково повернеться до того, хто це зробив.
Сьогодні доступ до колись таємним магічним рецептами доступний кожному, хто захоче ними оволодіти. Ось вже дійсно, дивовижне поруч! Я пропоную вам деякі магічні прийоми, здатні в тій чи іншій мірі захистити вас, ваших близьких і ваш будинок від впливу недружньої магії. Використовуйте магічні рецепти тільки з добрими намірами.
Я відкрию вам секрет також здійснення бажань. Якщо ви скористаєтеся цим секретом, і ваші бажання почнуть збуватися, то перш, ніж захотіти чогось, думайте. Думайте, що принесе реалізація вашого бажання не тільки вам, але й іншим людям.

Справа в тому, що вченими доведено – наше бажання на енергоінформаційному рівні являє собою програму, чітко оформлений згусток енергії, який Вищі сили беруть обов’язковим до виконання. Але якщо ваше бажання дуже сильно, його треба “відпустити”, тобто відмовитися від него.Не відпускаючи бажання, ви тримаєте його при собі. І який би сили не був цей імпульс, поки ви його не відпустіть, реалізації бажання не чекайте. З усіх законів виконання бажань – цей самий складний. Відмовитися від нав’язливої ​​думки про щось дуже потрібному – непросто. Але, тільки після цього починається виконання програми.

Отже, дев’ять сходинок до виконання вашого бажання:

Відпустіть своє бажання, забудьте про нього.
Бажання на певний момент часу має бути одне.
До бажанням повинна бути додана енергія.
Візуалізуйте бажане.
Наберіться терпіння чекати.
Тверезо оцінюйте свої можливості.
Будьте впевнені в успіху.
Захищайте свої думки і слова від негативних структур.
Не кажіть іншим про свої наміри і бажання.

А ось кілька невеликих і нескладних магічних дій.

Щоб гроші водилися
1.Всю дрібниця в будинку кидайте по кутках, примовляючи: “Нехай прибуде в моїй хаті!”. Дрібниця не вимітайте: чим більше купка, тим більше грошей буде.
2.Купіте голку в понеділок, а у четвер застроміть її разом з ниткою в кофтину на грудях.

3.Ідут до церкви 13 числа будь-якого місяця, купують 13 свічок, здачу від покупки свічок міняють на металеві гроші. Прийшовши додому, з розмаху кидають гроші об підлогу і не збирають їх до ранку. Небажані у цей день гості і сусіди, щоб не задавали питання “а що це у вас гроші валяються?” Вранці, не вмиваючись, не розчісуючи, зберіть гроші, зав’яжіть у носову хустку і покладіть під ліжко. Ви помітите, як різко у вас зростуть грошові доходи.

Для благополуччя в домі
1.Чтоби благополуччя не залишало Ваш будинок, щонеділі запалюйте в своєму будинку по 3 оранжеві або жовті свічки. Нехай вони повністю догорять. Недогарки потрібно закопати в землю там, де Ви рідко буваєте. Результат побачите вже через тиждень.

Щоб закликати удачу в будинок
Якщо вам страшенно не щастить у домашніх справах, і очищення будинку не допомагає, спробуйте скористатися цим старовинним змовою. Візьміть стару, ложку (їй не обов’язково бути чистою) і повільно обійдіть весь будинок, заходячи в кожну кімнату. Надавайте, як ложка вбирає в себе всі домашні неприємності. Потім підіть на перехрестя і за рийте там ложку. Не оглядайся, коли будете повертатися додому. З цього моменту ваші справи поправляться.

Прикмети
З покоління в покоління передавалися нашими предками спостереження за природою, рослинним і тваринним світом. Виходячи з того, що вони бачили, були створені деякі правила (прикмети, забобони, повір’я), а потім і їх тлумачення.
Деякі прикмети були результатом закономірностей законів природи, інші – простого збігу, але все це заслуговує найпильнішої уваги, тому що прикмети дійсно можуть передбачати хід подій.

Прикмети для благополуччя і багатства
Для цього треба завжди тримати вдома віник мітлою догори
Беріть гроші лівою рукою, а віддавайте правою
У понеділок гроші видавати – весь тиждень витрати
Уникайте позичати гроші у вівторок – будете все життя в боргах
Потрібно позичити гроші у кого-небудь на молодий місяць, а віддати на ущербною.
І обов’язково віддавати дрібними купюрами
Гроші ввечері не займають і не вважають: водитися не будуть
На ніч гроші кладіть під клейонку, а не на стіл. Цілей будуть
За заході сонця грошей не вважати, розрахунків не зводити
Хто носить у гаманці горіх-двойчатку – багатий буде
При першій зозулю брякні грошима, щоб водилися
Не підбирайте дрібниця, особливо якщо вона лежить на перехресті, так Kак багато хвороб зводять на дріб’язок. Без дрібниці Ви обійдетеся, а піднявши
її, втратите здоров’я і силу.
Щоб завжди водилися гроші в будинку, потрібно постійно тримати у вазі три червоні гвоздики, бажано куплені в четвер. Справа в тому,
що 3 – число Юпітера, а гвоздика – квітка, підвладний цієї планете.Во всі часи планета Юпітер вважалася дарує багатство і
процвітання.

Прикмети по днях тижня
Понеділок і п’ятниця тяжкі дні, вівторок і субота легкі
З понеділок на весь тиждень (тобто щастя чи нещастя)
У понеділок гроші видавати – весь тиждень витрати
Уникайте позичати гроші у вівторок – будете все життя в
боргах.
У дорогу від’їжджав у вівторок або в суботу
У понеділок чхнеш – подарунок на тижні
Хто в четвер до сходу сонця вмиється з срібла і з яйця, здоровий
і чистий буде
У понеділок, середу і п’яток жодної роботи не починай
Хто в п’ятницю справу починає, у того воно буде задкувати

Милості просимо до столу

Звичайно ж, є свої магічні традиції і в еде.На святочної столі належало мати 13 страв – салати, рибні закуски, червоний борщ, пироги, рулети, пряники. Кількість їдців мало бути парним. Якщо їх було непарне число, ставили зайвий прилад. Всі повинні були спробувати кожне блюдо, основним з яких була багата кутя “, приготовлена ​​з вершками, медом, прянощами, родзинками і мигдалем. Кутю запивали узваром”. Узвари – напої на зразок солодких густих компотів і киселів, їх готували із сушених фруктів і ягід. (Я особисто пам’ятаю приголомшливий смак узвару, який давним-давно готувала в російській печі моя бабуся).
У ніч розорювали навстіж двері і запрошували до столу будь-якого мандрівника, що проходив повз, навіть якщо це був бездомний бурлака.
Вважалося, що в його образі може з’явитися сам Христос. Але справжній, святковий стіл, не визнає жодних обмежень, накривали тільки в перший різдвяний день.На нього виставлялося безліч м’ясних страв, головною з яких була свинина. М’ясо запікали в печі великими шматками і потім нарізали. Велику рибу, осетрових і лососевих, запікали цілком і подавали на великому блюді,. М’ясо і рибу майже ніколи не смажили, а пекли, відварювали або гасили. Дрібно нарізане м’ясо, домашню птицю або дичину часто варили разом з локшиною або різними крупами, ці страви так і називалися “м’ясо в локшині” або “курка в рисі”. І звичайно ж, жоден святковий стіл на Русі не обходився без пирогів. Їх начиняли грибами, кашами, овочами, м’ясом, цибулею, рибою, картоплею, навіть солоними огірками. Солодкі пироги пекли з маком, яблуками, ягодами, сиром і з лісовими травами – м’ятою, щавлем і заячою капустою.

Я хочу поділитися з вами рецептом дуже смачного і ситного страви, яку дуже легко в приготування, недорого і ситний (що важливо і сьогодні для тих з нас, хто хоче трохи зекономити:).

Курник традиційний російський
Тісто для курника
Вершкове масло 250 г
Сметана 300 г
Сода харчова 1 / 2 ч. ложки
Борошно скільки замісити
Сіль за смаком

Начинка для курника
Курка 1 кг
Цибуля ріпчаста 600 г
Сир 300 г
Яйця 7 шт.
Масло вершкове 100 г

Вершкове масло змішати зі сметаною, розминаючи його руками при кімнатній температурі. Підсипаючи борошно, замісити тісто, додавши соду і сіль. Вимісити тісто витримати при кімнатній температурі 20 30 хвилин і розкачати в пласт товщиною 0,5 1 см. Пласт формують такої величини, щоб при укладанні його в деко звисають з дека краю дозволяли повністю накрити і защипнути начинку курника. Начинка курника багатошарова. Перший шар розібране на шматочки м’ясо розвареної курки.

Другим шаром укладається нашаткований і спассерованний на вершковому маслі ріпчасту цибулю. Третім шаром натертий на крупній тертці сир. Зверху начинка заливається сирими яйцями, причому жовтки повинні бути цілими, як в яєчню. Переважно яйця розміщувати по периметру курника і одне посередині. Покладена таким чином начинка накривається краями пласта і защипують дуже акуратно, щоб збереглася цілісність жовтків. У центрі курника залишають “вікно”, з якого виглядає яєчний жовток.

Сформований курник поміщають у розігріту духовку і випікають 45 хвилин.
Курник подають до столу як в гарячому. так і в холодному вигляді. Ось подивіться-яке диво! Звичайно, ви можете надавати курнику яку форму – круглу, квадратну, вище або нижче-в залежності від наявної в будинку форми або сковорідки.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Щедрый вечер, ворожіння на щедрий вечір