Як душевно привітати людей з Новим роком? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Передноворічні дні дуже напружені, особливо для жінок. Потрібно і квартиру прибрати, і подбати про продукти для святкового столу, і приготувати всім подарунки, і написати десятки вітальних листівок. До них руки доходять в останню чергу, коли до Нового року залишається зовсім небагато часу і для їх підписування вже немає ніяких сил.

І ось з року в рік ми пишемо всім рідним і знайомим: «Вітаємо з Новим роком! Бажаємо здоров’я, щастя та здійснення всіх бажань! »Начебто все правильно, але це виглядає якось невиразно. Прочитає таку листівку одержувач, закриє і забуде.

Багато хто йде зараз по найпростішому шляху: купують листівки з готовими привітаннями, наприклад: «З Новим роком вітаємо! Щастя, радості бажаємо! », Ставлять підпис, дату, опускають у поштову скриньку і полегшено зітхають. Місія виконана!

Ваше оточення – це не абстрактні люди: це кілька поколінь ваших родичів, друзі, хороші знайомі і товариші по службі. І кожного добре б привітати індивідуально, тобто знайти для поздоровлення такі слова, які б ставилися тільки до нього або до неї.

Давайте спробуємо це зробити разом. У кожній родині є представники старшого покоління – це бабусі, дідусі, дядьки і тітки. Зрілі люди особливо цінують душевні слова, звернені до них. Деякі з них зберігають роками листи і листівки в спеціальних скриньках. Коли їм взгрустнется, вони відкривають заповітну скриньку, дістають звідти листи і листівки і перечитують ще і ще раз знайомі рядки. На душі стає спокійно і радісно, ​​зморшки на обличчі розгладжуються і дивовижна добра усмішка освітлює їх особи.

У мене є дідусь. У цьому році я послала йому таку вітальну листівку: «Дорогий дідусю! Нам буде дуже не вистачати тебе за новорічним столом. Але знай, що ми всі дуже тебе любимо і обов’язково піднімемо келих шампанського за твоє здоров’я! Вся родина щиро вітає тебе з наступаючим Новим роком! Побажання тільки одне: скоріше приїжджай до нас в гості. Це буде самий чудовий подарунок для всіх нас, але особливо для мене! »

Вітаючи своїх батьків, важливо знайти теплі і проникливі слова. Ви для них – найрідніша людина на світі, якому вони присвятили все своє життя. Тут, ймовірно, мої поради будуть зайві, оскільки у кожного вже є ідеї, що б вони хотіли побажати своїм мамі і татові перед наступаючим Новим роком. Знову-таки можу як приклад привести, що буде написано на новорічній листівці моїм батькам. «Любі мої матуся і татусь! Очікування новорічних свят схоже на казку: нехай в Новому році ця казка стане бувальщиною. Ви в мене такі молоді, і вам по плечу реалізація найфантастичніших ідей і планів. Бажаю вам любові, сімейного благополуччя і душевного спокою в наступному році! »

Звичайно, головні в будинку люди, які з нетерпінням чекають приходу Нового року і Дідуся Мороза – це діти. Вони мріють про подарунки і чекають новорічних чудес з великим нетерпінням. Для малюка до подарунка можна прикласти велику барвисту новорічну листівку з новорічними віршами. Я збираюся реалізувати цей сценарій щодо свого п’ятирічного племінника Слави. Я купила красиву листівку з ялинкою, Дідом Морозом і подарунками. Оскільки вірші я складати не вмію, то знайшла чудовий вірш В. Чурносова «Новорічний малюнок»:

Ось він Дід Мороз який!
Гаразд намальований:
Вийшов з сумкою не порожній,
Перед роком Новим!

До чого ж гарний старий
На малюнку це:
Посміхається, варто
У ялинових гілок.

А на ялинці співає
Перед ним синиця.
Нехай тобі під Новий рік
Це все присниться!

Ми постараємося  вивчити цей вірш.

Своїх добрих знайомих або друзів теж можна привітати або прозою, або у віршованій формі. Наприклад, цього року мої друзі запросили мене зустріти Новий рік разом з ними. До подарунка буде прикладена листівочка з таким текстом: «Дорогі Світланка і Льоша! Прийміть мої найтепліші поздоровлення з наступаючим 2012 роком! Нехай ваше життя в новому році буде виблискувати всіма кольорами веселки, будинок – завжди відкритий для друзів, а вашими вірними супутниками будуть любов і удача! Рік Дракона робить позитивний вплив на всі сторони життя! Користуйтесь цією рідкісною можливістю кожен день нового року! »

В офісах перед Новим роком прийнято влаштовувати корпоративні вечірки. Це дуже зручний момент, щоб особисто вручити своїм колегам милі новорічні сувеніри разом з оригінальними привітаннями. Вони можуть бути короткими, в жартівливій віршованій формі. Наприклад, для цього підуть невигадливі вірші безіменного автора:

З Новим роком, вас, колего!
Щастя повний віз
Нехай у наш офіс привезуть,
Всім трошечки дадуть!

Щоб кипіла робота,
Чи не засмучувала турбота,
Ні сльозам – одна лише радість,
Щоб любов була і насолода!

Привітати людей з Новим роком не так вже й складно. Потрібно тільки включити свою фантазію, згадати щось особливо приємне про людину, якій призначено привітання, і знайти спеціальні теплі слова, щоб донести свої новорічні побажання до адресата!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як душевно привітати людей з Новим роком?