Що подарувати коханому, коханій? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Одна і та ж проблема хвилює всіх нас перед святами: що подарувати? Хочеться, щоб річ одночасно була корисною і для душі. Особисто я прийшла до висновку, що найкращі подарунки, це подарунки, придбані заздалегідь. Не перед святом, а коли бачиш те, що підійде йому.

Є ще один дуже хороший спосіб (з моєї практики). Коли ви, разом з близькою людиною гуляєте по магазинах, добре б звертати увагу на його (її) погляди, бажання і заохочувати (!) Заглядання в усі лавки! А далі – по ситуації вживати дії.

У мене був такий випадок в житті. Як то з чоловіком ми забігли в магазин за продуктами. Набрали повний кошик, і тут чоловік звернув у відділ з трубками (для тютюну). Я знаю його захоплення палити з трубки. Але тут все так складно, що скористатися цим знанням мені ніяк не вдавалося. Я заохотила його бажання «обнюхати» асортимент магазинчика. Він захопився цим заняттям, вибрав те, що його повністю влаштовувало, і … поклав на місце. Тому що влаштовує його річ коштувала вище наших планів по витратах. Тоді я тихенько і непомітно шепнула продавцеві прохання відкласти товар, потім приїхала одна й купила. Подарунок вдався! А скільки було здивувань і захоплення!

У такому варіанті головне пам’ятати: об’єкт дарувань не повинен здогадуватися про ваші наміри. Він (або вона) сам захоплюється, а ви всього лише використовуєте можливість. І, звичайно ж, цей варіант не підходить напередодні свята.

Ну а нас-то Новий рік застав зненацька! Тому розглянемо варіанти швидких подарунків.

Добре в пошуку відповідного подарунка допомагає творчий підхід. У кожної людини є творче мислення, його просто треба включити (наприклад, трохи помедитувати, тобто відключити свідоме).

Рішення приходять часто оригінальні, але дуже забавні!

Наприклад, один мій знайомий подарував своїй дружині дружній шарж, змальовані з їх весільної фотографії (це було зроблено художником на замовлення). Захоплення його коханої неможливо описати. Радість змішувалася з задоволенням і вдячністю. Емоцій – купа! Тепер цей шарж займає почесне місце в їхній вітальні.

Що можна подарувати чоловікові? Для того щоб вгадати його бажання, потрібно розкласти «по поличках» його інтереси.

Наприклад, ваш чоловік – автомобіліст, він доглядає за своєю машиною, ревно стежить за її зовнішнім виглядом або просто любить свої чотири колеса. У цьому випадку можна сміливо дарувати все для машини (наприклад, дуже корисними можуть виявитися спеціальні противідблискуючі сонячні окуляри).

Головне, пам’ятати: у чоловіків більше розвинене сприйняття речей практичне. Вони менше, ніж жінки, звертають увагу на естетичну сторону питання. Тому, наприклад, підігрів для сидіння може бути не дуже гарний, але він зобов’язаний бути зручним у використанні!

Якщо, наприклад, ваш чоловік стежить за своєю зовнішністю, можна сміливо дарувати йому атрибути доглянутості (крем для взуття, барсетку і т.д.)

Зверніть увагу на стиль життя свого чоловіка, на його роботу, на усталені звички. Можливо, відповідь можна знайти в цьому напрямку.

У чоловіка моєї знайомої дуже насичена робота, йому поїсти толком ніколи, а ось чай попити він любитель. Проте можливості для підігріву і заварювання чаю не завжди є. І вона знайшла хороший вихід – термос! Тепер її чоловік із задоволенням п’є чай на роботі і згадує дружину добрим словом.

Звичайно, кожен чоловік – індивідуальність. Тому рішень на всі випадки життя немає. Я всього лише навела приклади та напрямки для думки.

Поговоримо про подарунки для жінок. Це нам, жінкам, здається, що немає нічого простішого, ніж підібрати подарунок для нас, коханих! А чоловіки вже бояться цих свят. Тому що жінки звикли сприймати подарунок як показник любові. Хороший подарунок – мене любить. Поганий подарунок – мене не любить. Вся складність ситуації полягає в тому, що критерії гарного і поганого в чоловіків і жінок прямо протилежні.

Якщо ваша жінка захоплюється творчістю (шиття, бісероплетіння, вишивання і т.д.), то хорошим подарунком для неї буде контейнер для зберігання всіх її інструментів, бісеру і т.д.

Якщо жінка має і любить свою машину, то також можна дарувати речі для машини.

Якщо ваша жінка ретельно стежить за собою, можна подарувати їй стильну, хорошу косметичку.

Для гарного подарунка жінці необхідно пам’ятати декілька критеріїв вибору:

1. Для жінок більше значення має естетична сторона подарунка, ніж його практичне значення. Іншими словами, окуляри для сонця зобов’язані її прикрашати, але їм дозволяється бути не дуже зручними.

2. Жінкам дарувати дешеві подарунки заборонено. Це чоловікам ніколи забігати в метро або у всякі магазинчики, а жінки вже все це обійшли. І вони розрізняють категорії товару та ціни на них! Тому варіант з косметичкою з ларька в метро категорично не проходить.

3. Для жінок має значення смислове навантаження на подарунок. І сама подача. Наприклад, маленький контейнер для їжі (якщо вона носить їжу з собою на роботу) може стати хорошим, якщо на нього нанесена фотографія, де ви вдвох посміхаєтеся і обнімаєтеся. А якщо до цього подарунка ви ще додали слова: «Я тебе дуже люблю і на знак своєї любові і турботи хочу подарувати контейнер, щоб тобі завжди було приємно їсти і ти пам’ятала про мою любов …», то успіх гарантовано!

4. І найголовніше. Кожна жінка – індивідуальність ще більша (і примхлива), ніж чоловік. Тому у виборі подарунка пам’ятайте про її особисті уподобання.

В якості подарунка один одному можна запропонувати обопільне виконання бажань. І чоловікові і жінці це буде приємно. Головне, заздалегідь обговорити згоду на список бажань і на його виконання. А потім, під Новий рік, зробити кілька записок з підписаними бажаннями, покласти їх у капелюх. Коли підійде час, виберіть по одній або по дві навмання, і нехай доля вирішує, яке задоволення ви сьогодні отримаєте!

Ось бачите, у вас є всі шанси вгадати бажання коханої! Головне, підходити до цього питання з душею.

Від усієї душі бажаю приємних новорічних свят!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Що подарувати коханому, коханій?