Це дітям не дарувати, або Чому не місце під новорічною ялинкою? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Про те, що можна, потрібно і корисно дарувати дітям на Новий рік, написано не те що багато – ну дуже багато! І про те, що добре б заздалегідь написати разом з чадом лист дідусеві Морозу, турботливі батьки теж знають.

Але часто, відправившись напередодні улюбленого зимового свята по магазинах, дорослі не можуть зупинитися на одному подарунку для малюка – нехай навіть точно відомо: саме цю річ дитина жадає побачити першого січня під ялинкою. Та й психологи радять: хочете по-справжньому порадувати дитини – вручите йому багато маленьких подарунків замість одного великого. Ну, або багато великих, якщо дозволяють кошти – ключове слово тут «багато».

Очі розбігаються, руки самі тягнуться – одна до полиць із привабливими товарами, інша – до гаманця … Стоп! Пам’ятайте, що є речі, які на Новий Рік дітям дарувати не можна!

Отже, під новорічною ялинкою не повинні лежати:
Корисні подарунки

Ваша дитина швидше за все буде розчарований, отримавши в дар від діда Мороза новий светр або зимові черевики. Нехай навіть все це дійсно потрібно малюкові – не турбуйтеся його! Для нього справжній подарунок – це те і тільки те, з чим можна грати, адже він дитина. Так що одяг і взуття – це табу.

Винятком тут може стати «вбрання казкової принцеси» або «плаття як у Брітні Спірс» для маленької модниці.

У категорію корисних подарунків потрапляють також всілякі шкільні приладдя – ранці, пенали, зошити … Все це, на думку дітей, ви повинні їм купувати і так, а не з нагоди свята. До того ж рідкісний школяр захоче першого січня взагалі згадувати про існування уроків …
Даремні подарунки

Непотрібною для всякого нормального дитини стане річ, з якою не можна грати, а можна тільки нею милуватися. Тому всілякі статуетки і картинки-листівки вкрай небажані!

Однак якщо ви знаєте, що малюк колекціонує, наприклад, зображення собак – постер з яким-небудь симпатичним пуделем доведеться дуже до місця.

Також не принесуть радості і подарунки не за віком. Трьохлітка не оцінить навороченную електричну залізну дорогу. Юна леді, яка вже нишком підфарбовується маминої косметикою, навряд чи зрадіє ляльці.
Виховно-повчальні подарунки

Дорогі мами й тата! Бабусі й дідусі! На час новорічних свят забудьте про виховання! Ну, не зовсім, звичайно … Але не намагайтеся порадувати хлопчика-шибеника, марять футболом, вручаючи йому двадцять томів дитячої енциклопедії. Все одно він завдяки їм не привчиться до читання і не стане зразковим відмінником – а свято хлопцеві ви зіпсуєте …
Несвоєчасні подарунки

«Готуй сани влітку» – це не для малечі. Діти захочуть скористатися тим, що ви їм подарували, прямо зараз. Тому всілякі велосипеди, ракетки для бадмінтону, надувні плавальні матраци, ролики залиште на потім. Мало ще буде приводів!
Небезпечні подарунки

Все, що ви даруєте вашим дітям, має бути безпечним для них і для оточуючих. Тому, в першу чергу, під забороною настільки приваблива для хлопців новорічна піротехніка – аж надто сумної буває щороку статистика, надана службами швидкої допомоги … Якщо дуже хочеться порадувати дітей феєрверком – купіть його не як подарунок, і запускайте самі, відвівши малюків на безпечне відстань.

Всі іграшки та книжки обов’язково повинні бути виготовлені з якісних матеріалів. Тому звертайте увагу на те, чим напхані м’які зайці і ведмедики, на якому папері надруковано казки. У кубиків не повинно бути занадто гострих країв. Багажник машинки зобов’язаний бути безпечним для дитячих пальчиків.

Не купуйте для дитини-алергіка іграшку з натуральної вовни, для занадто збудливого малюка – іграшку, що видає гучні або різкі звуки.

Станьте для своїх улюблених малюків добрими чарівниками новорічними, які приносять тільки бажані сюрпризи – і щире захоплення в дитячих очах буде вам нагородою!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Це дітям не дарувати, або Чому не місце під новорічною ялинкою?