Новорічний секс: 12 супер-поз! PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Наближається Новий Рік, і ви, швидше за все, вже збилися з ніг, купуючи подарунки для своїх близьких і друзів. Але для коханої людини ви напевно приготували щось особливе, незвичайне, те, що він давно хотів. Якщо в число ваших задумів входить секс в Новорічну ніч,domohazyajki пропонує кілька ідей.

Особливо підійде цей подарунок для тих, хто збирається зустріти романтичний Новий Рік удвох. Якщо ж у вас намічається галаслива вечірка з безліччю друзів, при бажанні ви теж можете вибрати зручний момент і усамітнитися. Причому розплануйте все так, щоб вам ніхто не заважав і не тарабанить в двері, багатозначно питаючи: чим ви там займаєтеся?! Краще, звичайно, поїхати в будинок або в квартиру, яка пустує в новорічну ніч. Хоча … Можливо, секс по сусідству з галасливою компанією – саме те, що вас заводить …

Отже, ви вирішили влаштувати коханому незабутню новорічну ніч. Підготуйтеся: купіть сексуальне, красива нижня білизна, свічки, знайдіть відповідну музику. Крім того, подбайте про меню (звичайно, якщо ви вирішили відзначити свято вдвох). Їжа повинна бути легкою, інакше ви не зможете виконати всі нижченаведені акробатичні екзерсиси. Пити теж багато не треба – тільки для підняття настрою.

Почавши експериментувати в сексі, переконайтеся, що й ви і партнер почуваються комфортно в обраній позі – адже якщо незручно, вам обом буде не до оргазму.

1. «Досвідчена наїзниця»

Це одна з найулюбленіших поз чоловіків – жінка зверху. Однак є в цій позі своя особливість: чоловіків не лежить, а сидить або перебуває в положенні напівсидячи, опираючись на стіл або високий стілець. Його зімкнуті ноги повинні бути навісу або спиратися на підлогу (зігнуті в колінах). Жінка, розсунувши ноги, стає обличчям до чоловіка. Під час сексу партнер може допомагати коханій рухатися, контролюючи руками рухи її стегон.

2. «Підняти вітрила!»

Цією позою, у якій чоловік зверху, можна насолоджуватися нескінченно.

Чоловік стає на коліна і кладе стопи лежачої на спині партнерки собі на плечі. У такому положенні чоловік легко контролює глибину проникнення і темп рухів. Якщо жінка покладе при цьому собі під стегна подушку – її оргазм буде яскравішим.

3. «Розщеплення бамбука»

Ця поза особливо підійде тим, хто воліє займатися любов’ю повільно.

Жінка і чоловік лежать на боці: партнерка – спиною до партнера. Чоловік тримає верхню напівзігнуту ногу партнерки або кладе її на себе.

4. «Лялькар»

Ця поза дозволяє контролювати глибину проникнення.

Жінка сидить на краєчку стільця, прогнувшись у спині. Чоловік стоїть позаду на колінах. Партнер може легко контролювати темп сексу, поклавши свої руки дамі на плечі. Для цієї пози підійдуть рухи вверх-вниз.

5. «Замочок»

Жінка лежить на животі на ліжку, ноги зімкнуті й зігнуті в колінах. Чоловік сідає на жінку ззаду. Головне, щоб він не навалювався на вас усією своєю вагою – для цього партнер повинен утримувати своє тіло, упираючись руками об ліжко.

6. Місіонерська поза з подушками
Ця поза дозволить партнерам випробувати оргазм одночасно.

Жінка лежить на спині, ноги зігнуті в колінах, стопи стоять на ліжку. Чоловік перебуває обличчям до партнерки. Під стегна жінки потрібно покласти кілька подушок – це забезпечить не тільки глибоке проникнення, але й додаткову стимуляцію клітора.

7. «Ковбойський»

Ця поза з категорії “жінка зверху”, але і вона теж не зовсім звичайна. Чоловік не лягає, а згинає ноги в колінах і сідає на свої стопи. Жінка сідає на партнера спиною до нього. Якщо партнерка втомиться і не зможе довго рухатися в такому положенні, вона може спертися витягнутими руками об ліжко.

8. «Віддзеркалення»

Зайнятися любов’ю перед дзеркалом – відмінний спосіб урізноманітнити рутинний секс. Партнерка стоїть на колінах обличчям до дзеркала, партнер – позаду неї. Дама не повинна згинатися й опиратися на свої руки, вона повинна припасти своєю спиною до партнера. Окрему увагу слід приділити ритму сексу: чоловік повинен рухатися повільно, без різких рухів.

9. «Задом наперед»

Така позиція сподобається тим, хто любить експериментувати.

Жінка лежить на спині, ноги зімкнуті, зігнуті в колінах і підняті вгору. Чоловік стає на карачки спиною до партнерки.

10. «Ліфт»

Жінка стоїть на четвереньках, чоловік розташовується позаду. Він підніме одну ногу партнерки і тримає її на рівні своїх стегон. У цій позі партнер може легко контролювати глибину проникнення, а вільною рукою пестити партнерку.

11. «Метелик»

Партнер лежить на спині, а партнерка сідає на нього спиною до нього. Жінка спирається руками об ліжко, а стопи зводить разом на грудях у чоловіка. Партнер може допомагати дамі рухатися, контролюючи її рухи своїми руками.

12. «Французький поцілунок»

На закінчення кілька слів для любителів орального сексу в позиції «69». Це скоріше навіть не поза, а техніка виконання.

Зазвичай поза 69 передбачає, що один з партнерів перебуває зверху, однак у вас буде набагато більше свободи в рухах, якщо ви обоє ляжете на бік. Партнер зможе пестити жінку і язиком, і пальцями, а дама, отримуючи при цьому колосальне задоволення, не забуде і про своє «справі». У сексі поза відіграє ключову роль. І тому, чим більше поз у вашому арсеналі, тим краще.

Кажуть, як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш, тому провести чарівну ніч в обіймах коханого подвійно привабливо.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Новорічний секс: 12 супер-поз!