Як зустріти Новий рік і не розчаруватися? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Новий рік не за горами! І який! 2012! Рік небувалих змін! Він особливий, і чекаємо ми від нього чогось зовсім особливого, а значить, і зустріти його хочеться якось вже зовсім по-особливому!

Що будемо робити? Ходімо, почитаємо, що там пишуть в Інтернеті: «Рік Чорно-Синього Водяного Дракона розпочнеться 23 січня 2012 року». Але ж ми вже звикли святкувати настання року чергового звіра за китайським календарем заздалегідь – в Новорічну ніч. І тому вже на дитячих ранках повсюдно будуть скакати веселі дракончики, кожному дістанеться в подарунок як мінімум свічка у вигляді дракона, а жінки сядуть за святковий стіл у сукнях відповідного кольору – в блакитних, синіх, чорних та золотих, як астрологи велять. Плюс до цього традиційно: олів’є, стегенця та шампанське (можливі варіації). І, звичайно, подарунки. Ось, загалом-то, і все. Непогано, але цього ми чекаємо від зустрічі нового року?

Звідки стільки розчарування, а часом і сліз щороку після святкування найулюбленішого свята? Від нездійснених надій. Ми чекаємо від Нового року чудес. Відчуття справжнього чарівництва. А отримуємо банальне похмілля (і не тільки фізичне, а й емоційне). Чому так? Секрет простий. Ми чекаємо, що те, чого ми так пристрасно чекаємо, настане якось само собою або хтось зробить це для нас. А цього не трапляється. Тому багато хто знайшов для себе вихід – не чекати. Але це теж не працює. Неприємний осад залишається все одно.

Ну, і що ж робити, скажете ви? Брати справу в свої руки! Самому стати чарівником (Дідом Морозом, Снігуронькою, Санта-Клаусом, та хоч Гаррі Поттером). Мається на увазі не те, щоб вбратися в костюм і піти з мішком по домівках, хоча і це дуже навіть можна. Важливо стати тим, хто сам організовує сюрпризи і чаклунство. І якщо ви підійдете до цієї справи з усією душею, то відчуття казковості і чудесності не покине вас ще дуже довго і після Новорічної ночі. Ви будете з теплом і любов’ю згадувати моменти, коли очі ваших близьких світилися подивом, подивом, радістю, щастям, – і це буде наповнювати щастям вас.

Що можна зробити конкретно? Організувати святковий вечір. Придумати якусь незвичайну святкову програму, підбити всіх підготувати номери для виступу. Обов’язково розіграйте в колективі або в сім’ї «Таємного Санту» – це завжди дає дуже цікавий ефект. У капелюх кладуть згорнуті папірці з іменами, все витягують по одній. Ніхто не знає, хто кому попався, хто кому буде дарувати подарунок. Завдання того, хто дарує дізнатися якомога більше про те, кому він буде подарунок дарувати, і зробити такий подарунок, якому він був би дійсно радий. Не обов’язково дорогою, але обов’язково з глуздом. Весь цей процес зазвичай викликає радісний передсвятковий ажіотаж і моторошне цікавість. Всі гадають, хто кому попався і що б можна було подарувати тому, хто попався тобі самому. Зазвичай це непросто.

Само дарування подарунків теж можна організувати особливим чином. Умовити когось вбратися в Діда Мороза (Снігуроньку, Санта-Клауса, Гаррі Поттера) або вбратися самому і дарувати подарунки, показуючи їх усім. Так кожен насолодиться не тільки своїми подарунками, а й подарунками інших. Це породжує відчуття повноти і достатку. Та й готувати подарунки можна заздалегідь, задовго до свята, а не в останній момент. Скласти список всіх, кому хочеться подарувати подарунки, і придумати, що ж таке подарувати кожному, щоб здивувати і порадувати. Починати можна прямо з першого снігу, тому що, як тільки випадає сніг, люди починають думати про Новий рік. І часу буде досить, щоб все встигнути підготувати і насолодитися передчуттям. Ви отримаєте величезну насолоду, представляючи щоразу, яке буде обличчя у того чи іншої людини, коли він побачить, що ви йому приготували.

Тут наведено лише кілька прикладів того, що можна зробити. Кожен може придумати щось нове, оригінальне, що йому самому сподобається. Важливо тільки не тягнути все самому і поодинці. Обов’язково залучайте людей, створіть, зрештою, Новорічний комітет! Розподіліть, хто що буде робити, хто які страви готувати, хто наряджати ялинку, хто накривати стіл і т.д.

Тільки не випускайте ініціативу зі своїх рук! Стати тим чарівником, який творить чудеса Новорічні, і тоді чари на вашому святі буде справжнім!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як зустріти Новий рік і не розчаруватися?