Як створити собі щасливий Новий рік? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Як часто ви отримували справжнє задоволення від свята? Свята разом з усім життям перетворилися для нас на буденність. У Росії навіть з’явилися традиційні атрибути «буденності»: це салат «Олів’є», «Оселедець під шубою», святковий перегляд телевізора (чим він відрізняється від буденного? А, згадала, фільмом: «Іронія долі, або З легким паром!”), іноді подарунки всій родині.

У традиційних сім’ях усе 31 грудня йде на підготовку до свята, рівно о 12 ночі прокричали «ура» з келихом шампанського під привітання президента і бій курантів, от і все свято! Правда, останнім часом все частіше люди справляють Новий рік у громадських закладах, а якщо вдома, то готують не самі, а на замовлення. Проте свята в душі це не додає.

Ми часто очікуємо свята від коханих і рідних. Добре, якщо коханий вгадав і виконав всі наші бажання, як у казці, а якщо ні? Значить, знову свято не вдався. Є ще друзі, з якими можна добре, з задоволенням провести час. Але друзі, як правило, люди сімейні та свята (особливо Новий рік) відзначають у сімейному колі.

Загалом, варіантів є багато, але хочеться щось справжнього відчуття свята! Коли воно було у вас в останній раз?

Деяким є що згадати з веселих студентських часів. Общага, веселощі, кураж, молодість – це і правда були свята!

Ще відчуття справжнього свята часто пов’язане зі спогадами дитинства, коли для нашого покоління апельсини та мандарини вже були святом. А ще ялинка, а ще подарунки та справжні шоколадні цукерки! Для дитини цього було достатньо, щоб порадіти.

Як хочеться повернутися в минуле і відчути дитячі радості!

Для всіх бажаючих свята в душі, пропоную зробити це самим! Ми можемо чекати свята від оточуючих або подій, які можуть відбутися, а можуть не відбутися. Щоб Новий рік гарантовано став справжнім задоволенням, потрібно зробити його собі самому!

Але для цього доведеться докласти зусиль. Отже, почнемо!

1. Заплануйте 31 грудня днем ​​виконання своїх бажань. Напишіть список під назвою: «Чого я хочу» або «Мої мрії» (не менше 10 пунктів), виберіть з них ті, які виконані саме в цей день, і … займіться організацією процесу! Головне, перестати боятися, не стримувати свої бажання, а дати їм волю. Повірте, немає кращого свята душі, ніж виконання своїх бажань. А хто краще за всіх знає ваші бажання? Хто може їх виконати тоді, коли вам захочеться (а не коли він може)?. Звичайно, ви! Ось і станьте самі собі Дідом Морозом і створіть чарівну казку!

Емоції, які ви отримаєте від виконання своїх бажань, непередавані. Виконання цього пункту вже створить для вас повноцінний свято. Але ми йдемо далі …

2. Дайте вихід своїм внутрішнім дитині! Тепер, коли ви зважилися на реалізацію своїх бажань, непогано було б порадіти всьому щиро, безпосередньо, як це вміють робити діти. У кожному з нас маленький живе маленький хлопчик чи дівчинка. Вони-то знають, як приємно виконання бажань! До речі, їх бажання теж можна виконати. Купіть собі конструктор, про який мріяли в дитинстві, чи ляльку! Не думайте про практичність і корисності. «Награється», отримаєте вдосталь позитивних емоцій – віддасте іграшки своїм дітям. Або чужим. Або поставите собі на полицю як нагадування про чудові емоціях!

До речі, в стані «Дитина» можна влаштувати чудове веселе свято своїм дітям. Переодягніть чоловіка (тата) в Снігуроньку (так смішніше!), А себе в Діда Мороза. Розіграйте сценку (імпровізуйте) і подаруйте своїм близьким подарунки. Всі будуть задоволені!

3. Складіть для себе список бажань, намірів, цілей, реалізації яких ви хочете в майбутньому році. А тепер … ні, не треба писати бажання на папірцях і кидати в келихи шампанського. Це банально. А краще помедитуйте на виконання бажань! В Інтернеті і в популярних друкованих виданнях повно матеріалів на тему: «Техніка виконання бажань». Є й медитації, і ціла технологія. Використовуйте ці знання. Сформулюйте замовлення свого життя (як це зробити, можна подивитися в методиці постановки цілей). Розпишіть все, що хочете (можна в деталях). А тепер уявіть, що все це у вас вже є! Цей крок не тільки є однією з умов виконання бажання, це ще й можливість підвищити собі настрій, не коли бажання здійсняться (і отримати задоволення в той момент), а вже зараз! До речі, ваш емоційний стан підйому – це потужний енергетичний ресурс, який можна направити на виконання майбутніх бажань.

4. Придумайте і створіть атрибути свого свята! Знайдіть і зробіть те, що потрібно саме для вашого Нового року (в межах того, що ви можете виконати, звичайно). Може бути, ваш атрибут – «Олів’є» та мандарини (як цей запах нам запам’ятався з дитинства!). А може бути, вам хочеться зробити все по-іншому, не так як завжди! Наприклад, на людину дуже добре впливають свічки, приємна музика, аромати (можна придбати приємні аромати для аромалампи), добре, коли це все разом, в комплексі. У нашій сім’ї прийнято в Новий рік влаштовувати сімейне чайну церемонію (в китайському стилі). У чайній церемонії беруть участь всі! Діти дуже задоволені. Їм шалено подобається в світлі свічок самим заварювати і розливати зелений чай. Відчуття незабутні!

Не впадайте у відчай, якщо сім’я не підтримала ваші наміри. Адже завжди можна знайти компроміс. Зробіть стандартний свято для сім’ї та окремо свій, для себе. Головне, шукати шляхи і бути готовим до самостійних дій. Фантазуйте! Ваше свято в душі – це ваш стан і залежить воно тільки від ваших емоцій. А почуттями та емоціями ви можете управляти самі …

Щасливого вам, радісного, справжнього Нового року!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як створити собі щасливий Новий рік?