Як зустрічати новий рік 2012 рік дракона PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Дракон емоційний і енергійний і якщо твої гості будуть тихо жувати салат перед телевізором, його прихильності вам не здобути. Вечір повинен бути веселим і гучним, музика енергійної, азартними а гри.

Остерігайся побитих сценаріїв “як у всіх” дракон до себе вимагає особливого ставлення, а якщо хочеш остаточно підкорити його серце, вирушай у подорож, туди, де новий рік зустрічають особливо яскраво!

А що потрібно поставити на стіл, зустрічаючи новий рік дракона 2012 рік? Безліч м’ясних страв! Апетитом дракон не страждає, але ніяких консервів або напівфабрикатів! Все готується тільки зі свіжого м’яса, біфштекс повинен бути з кров’ю, а буженина з ніжною розовінкой всередині.

А оскільки дракон всеїдний, не забувай про рибу і морепродукти, гарніри ж вибирай будь-які, умова тут одне – оригінальність, і обов’язково постав на стіл хоч одну страву з гарбуза!

Стіл сервірують яскраво, в рік чорного дракона жовтий колір обов’язковий – це може бути скатертина, посуд або хоча б серветки. Сподобаються водяному дракон і парочка морських черепашок, як прикраса.

Все готово? Поспішай загадати бажання!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як зустрічати новий рік 2012 рік дракона