Як заспокоїти немовля, для молодих мам і татусів ? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Усім матусям  і особливо татуся хотілось би порадити і порекомендувати, як же заспокоїти ваше немовля. Ну в першу чергу потрібно мати дуже багато терпіння, сили як мамі так і татові, різні там бутилочки, сосочки, багато препаратів від коліків (які краще за все і не використовувати а лише придбати в апетеці, що б на ну душі було легше).

А саме головне: якщо ви ще до народження дитини не подарувати дружині фітнес м’ячик, зробіть це зараз (коли ваш малюк появився на світ і чим швидше тим легше), ви не повірите як мама буде рада м’ячику, вона кожен день як навіжена від радості чи то так собі з малюком буде гоцати на цьому м’ячі, по ночах коли мама уже буде не в силах на ньому будете скакати і ви (татусі). На випадок коли бабуся завітає до вас а у вашій оселі весела обстановка: малюк не замовкає, мама не злазить з фітнес м’ячика заспокоюючи немовля у якого коліки, то бабуся теж з радістю привернеться до вашої компанії і пострибає на мячі Як заспокоїти немовля, для молодих мам і татусів ?

Як заспокоїти немовля, для молодих мам і татусів ?

Коли уже і це починає не допомагати, тоді потрібно зробити кардинальні кроки “купити мамі пустушку”, заспокоїтись самому, заспокоїти маму, глибоко вдихнути і видихнути з думкою про те що нам уже 1,5 місяця і коліки скоро закінчаться. Ваше маля відчує ваш спокій і саме стане радісне і усміхнене.

Тримайтесь молоді Мамусі і Татусі. Діти це наше щастя і яке б воно не казалось складне в такому віці (до 3 х місяців) як ніколи потрібне терпіння адже у вас тепер є немовля Як заспокоїти немовля, для молодих мам і татусів ?

 


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як заспокоїти немовля, для молодих мам і татусів ?