Що приготувати на Новий рік Дракона 2012. PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Кожен Новий рік хочеться приготувати щось особливе, що запам’ятовується і незвичайно смачне. Щоб не повторюватися, зверніться до допомоги символу наступаючого року. Для 2012 це Дракон. Яке меню схвалить цей мудрий східний змій, повний життєвих сил і здоров’я?

Дракон хижак, а значить, заохочуються м’ясні та рибні страви. Ніяких напівфабрикатів, виключно свіжі та корисні продукти. М’ясо або рибу можна запекти з декількома видами овочів. Бажано, якщо це будуть овочі оранжевого, жовтого, червоного кольору, які так любить примхливий Дракон. І не забудьте про приправах і зелені: петрушка, кардамон, перець, імбир, базилік все, що наситить готову страву непередаваним ароматом.

Дракон також не проти побалуватися фруктами і овочами. Зокрема, гарбузом. Чому саме вона? Помаранчевий улюблений колір цього ласуни. Гарбуз краще приготувати в духовці. Для цього її слід нарізати на невеликі скибочки у формі човників, всередину яких налити трохи меду. Приголомшливе ласощі на десерт приємно здивує і порадує гостей.
І не забудьте про звичні салатах, які супроводжують новорічні свята з року в рік. Дракон шанує і схвалює кулінарні традиції.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Що приготувати на Новий рік Дракона 2012.