Астрологія 2012 – що нас чекає? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Це не введення в астрологію або, ще краще, в астрологію 2012 року, а короткий огляд того, у що вірять астрологи щодо 2012 року.
Згідно з передовими знаннями світських астрологів, Земля і її населення останнім часом вступили в період між кінцем старої епохи (20 століття), і зорею нової епохи (21 століття).
Хоча більша частина світу святкувала початок нового тисячоліття в січні 2000 року, найбільш серйозні астрологи відзначили, що, якщо орієнтуватися на глобальну планетарну конфігурацію на і календар Майя, це нове тисячоліття насправді почнеться в період між 2010 і 2012 роками. Переходи між планетарними циклами зазвичай відображаються на народи, які населяють світ. З 2008 року більшість країн світу поступово вступають у період великих зрушень і змін, особливо це помітно по колапсу економічного життя, поряд з його соціальними і геополітичними наслідками.
Астрологію 2012 можна побудувати або на очікуваннях Майя, або на те, що світські астрологи називають крахом матеріалізму.
Вірування Майя

Майя вважали, що 21 грудня 2012 року, під час зимового сонцестояння, Сонце виявиться точно в центрі галактики. Майя вважали також, що центр галактики – це космічна утроба, більш відома як місце померлих, їх воскресіння та переродження, або перетворення. Таким чином, підтверджуються обидві теорії і про те, що очікують від 2012 Майя, і про те, що очікують астрологи.

Ось що очікується в 2012 році на основі астрології …

Деякі астрологи вважають, що, згідно астрології 2012, центр галактики викличе послаблення нашого магнітного поля або повна зміна полюсів, що зробить погодні явища і пори року більш вираженими. Це підтримується цілком авторитетним свідченням, так як астрологи знають, що наші полюса вже змістилися в минулому.
Інша теорія стосується темної матерії. Темна матерія – це те, що складає близько 70% нашого Всесвіту. Її не можна визначити, але, у зв’язку з невимовними силами Всесвіту, передбачається, що вона існує. Деякі вважають, що ця темна матерія, яка, ймовірно, існує всередині чорної діри в центрі нашої галактики, відкриється нам 21 грудня, під час зимового сонцестояння. Ніхто точно не знає, з чого складається темна матерія або навіть чорна діра, але, як не дивно, астрологи знають, що вона існує, що спонукає їх будувати приблизні здогади про те, що може статися.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Астрологія 2012 – що нас чекає?