Загальний гороскоп на 2012 рік. Рік Дракона: що, як, чому? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Рік 2012-й, згідно китайської традиції – рік чорного (водяного) Дракона. Ця тварина в Китаї є священним, більше того, Дракон – володар величезної сили, розуму, а так же емоцій, часто неприборканих і спопеляючих. Китайці намагаються бути обережними з цим міфічним помічником, кажучи, що добре мати поруч мозок Дракона і користуватися його підтримкою і захистом, але це і постійний ризик, тому що голова – це ще й пащу, а у Дракона вона вогнедишна і нещадна.

Однак, з іншого боку, Дракона ні в якому разі не можна звинуватити в дріб’язковості, мстивості, брехню. Навпаки, він має почуття власної гідності, яке в поєднанні з усвідомленою силою дає нам у більшості випадків покровителя благородного, прямодушного, щирого, мудрого. Стихія води, що супроводжує Дракона в 2012 році, робить його м’якше, податливі, чутливіші, а й мінливі.

Загальний гороскоп на 2012 рік

Отже, згідно з загальним гороскопом 2012 обіцяє бути в цілому ненудним, насиченим подіями, причому, можливо, і драматичними. Потрібно зазначити, що Дракон буде «перевіряти» представників всіх знаків східного циклу на працездатність, креативність і витривалість, оскільки найбільше цій тварині не до душі лінь і байдужість. Тому той, хто візьме потрібний темп в перші місяці року, може розраховувати на успіх і перспективу. Решті доведеться задовольнятися рутиною, застоєм у справах і топтання на місці.

Той же, хто зуміє показати Дракону, що здатний на багато що, може розраховувати, що до другої половини літа його зусилля почнуть окупатися, і вже обставини будуть «працювати» на нього. Але в цей же час слід остерігатися інтриг і заздрості з боку колег і просто знайомих, тому що процес творчості в різних головах може приймати як знак «плюс», так і «мінус».

В кінці року потрібно постаратися підвести підсумки і не затівати нових глобальних проектів, які змушені будуть «перекочувати» у рік наступний, оскільки в ньому Дракон вже втратить свою силу.

У чому зустрічати Новий рік 2012? Наряджаємо для Дракона

Колірних варіантів для зустрічі Нового року може бути кілька. І це чудово, оскільки дає можливість кожному проявити себе і показати новому покровителю, на що саме він розраховує, і вибрати самостійно, в чому зустрічати Новий рік 2012.

Перш за все, для зустрічі Нового року 2012, гарні «водні» кольори – чорний, а також синя гама. Далі, не забуваємо, що природний драконий колір по китайській ідеології – зелений. Крім того, творчий Дракон любить усе блискуче і яскраве – блискаюче і переливаються при освітленні. Але по суті, припустимі різнопланові сполучення – строкаті, навіть, можливо, кричущі, адже Дракон любить видовища, святкування. До того ж, кіч нині в моді.

Щоб вирішити для себе, в чому зустрічати Новий рік 2012 і яким саме квітам віддати перевагу в новорічну ніч, визначтеся з пріоритетами. Так, якщо ви хочете влади і впливу, виберіть зелений, але доповніть його помаранчевими аксесуарами. При прагненні знайти свою другу половинку, віддайте перевагу фіолетовому, зеленому і червоному. Бажаючи добитися успіху в роботі, пов’язаній з творчістю, одягніться в оранжеве, жовте, чорне. Прагніть до грошей – нехай на вас буде чорне із золотим. Тим же, хто бажав би досягти внутрішньої гармонії, підійдуть синій, зелений, блакитний.

Як зустрічати 2012 рік? Зустрінемо Дракона як належить

Основа новорічного свята – це, зрозуміло, накритий стіл. Особливих переваг у стравах для Дракона не існує, однак, принципово важливим слід вважати свіжість і якість продуктів, з яких ці страви готуються. Тобто, ніяких консервів, напівфабрикатів, чогось заздалегідь заготовленого і кілька разів промороженому бути не повинно. Нехай все буде виключно «з пилу, жару» або сире (наприклад, фрукти, овочеві салати), але найсвіжіше.

Що стосується розважальної програми, то вітається багато ілюмінації, гучна музика. Але бажано обійтися без «заїжджених», що набили оскому, пісень, жартів та розіграшів. Чим більше незвичайним, творчим буде підхід до свята, тим більше вдасться «задобрити» нового господаря року. Наприклад, якщо ви звикли після бою курантів дивитися «Блакитний вогник», спробуйте в цей раз зрадити своїй традиції і замість цього організувати караоке. А телевізор залишиться з вами і 1-го, і 2-го січня.

Затемнення 2012

Дуже важливо пам’ятати про дати майбутніх місячних і сонячних затемнень. У 2012 році відбудуться 2 сонячні та 2 місячних затемнення.

Зазвичай, вони стосуються всіх, але більшою мірою в 2012 році це відноситься до Стрільцям, Близнюкам і Скорпіонам. У цей період небажано починати будь-яких важливих справ, приймати доленосні рішення чи вирушати в поїздку.

Травень 2012:

20.05.2012 – сонячне затемнення (Близнюки),

Червень 2012:

04.06.2012 – місячне затемнення (Стрілець),

Листопад 2012:

13.11.2012 – сонячне затемнення (Скорпіон),

28.11.2012 – місячне затемнення (Близнюки).


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Загальний гороскоп на 2012 рік. Рік Дракона: що, як, чому?