Підтяжка грудей: особливості виконання операції PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вікові зміни в організмі жінки – це не тільки поява зморшок на обличчі і симптомів тих чи інших захворювань, придбаних або генетично обумовлених, а й проблема, пов’язана з обвисанням грудей. Годування дитини, незручне білизну або небажання його носити – все це нерідко стає причиною псування форми головного жіночої прикраси і змушує пацієнтку звертатися до послуг пластичного хірурга, щоб повернути грудей підтягнуту форму і естетичний зовнішній вигляд. Зробити це цілком реально, особливо якщо скористатися послугами фахівців якомога раніше, не затягуючи візит в клініку. На щастя, сьогодні у лікарів є можливість запропонувати жінкам, яким потрібна підтяжка грудей, вибір з декількох щадних і ефективних методів, які не потребують тривалої реабілітації та дозволяють швидко повернути собі втрачену з віком красу.

Перш ніж вибирати метод відновлення грудей, лікар намагається визначити причини, що викликали погіршення її форми. Найчастіше причинами цього явища виступають наступні:

• різкий набір ваги, що призводить і до збільшення розмірів грудей;
• стан вагітності або тривале годування грудьми;
• гормональні порушення, що обумовили зміни форми грудей;
• природне вплив сил земного тяжіння;
• особливості стану шкіри і підшкірної жирової тканини, природна слабкість м’язів грудей.

В даний час застосовуються такі методи підтяжки.

• Підтяжка грудей з формуванням вертикального шва – застосовується при середньому ступені обвисання залози. Наслідки операції досить помітні, тому вона не підходить тим, хто хоче зберегти максимально природний зовнішній вигляд грудей.
• Підтяжка з розрізом навколо соска – оптимальна при відносно невеликому опущенні, вважається найменш травматичною. Рубець після такої операції практично непомітний.
• Підтяжка з Т-подібним швом – показана пацієнткам із значним опущенням молочної залози.

Основні завдання, які покликана вирішити професійна підтяжка грудей, – це відновлення природної форми молочних залоз, поліпшення зовнішнього вигляду грудей, усунення дискомфорту, викликаного її неприродною формою. У разі якщо процедуру проводить фахівець з великим досвідом, результати підтяжки збережуться тривалий час і не стануть причиною будь-яких незручностей. Проте операція може бути скасована у разі наявності новоутворень, гострих запальних або серцево-судинних захворювань.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Підтяжка грудей: особливості виконання операції