Багата клітковиною дієта подовжує життя PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Багата клітковиною дієта подовжує життя

Багата клітковиною дієта подовжує життя

Дієта з високим вмістом клітковини, особливо цільного зерна, істотно знижує ризик серцево-судинних і інфекційних захворювань.

 

До подібних висновків дійшли американські вчені з Національного інституту вивчення ракових захворювань в Роквіллі, штат Меріленд. Відповідна робота доктора Ікьюнга Пака і його колег була опублікована в журналі Archives of Internal Medicine.

Дослідження засноване на аналізі клінічних даних 388 тисяч чоловіків і жінок, які протягом дев’яти років, починаючи з 1996 року, заповнювали щоденник харчування. За період, протягом якого проходило дослідження, померло близько 10% учасників. До їх щоденникам вчені виявили особливу увагу при обробці та перевірці даних.

Фахівці підрахували, що ті 20% учасників, які вживали найбільше клітковини (29.4 г для чоловіків і 25.8 г для жінок), рідше страждали від смертельно небезпечних захворювань, ніж 20% тих, хто вживав менше всього (12.6 г для чоловіків і 10.8 г для жінок). Точніше, ризик заробити серцево-судинні захворювання або хвороби респіраторної системи знижувалися на 24-56% для чоловіків і 34-59% для жінок. Таким чином, підводить підсумок доктор Пак, багата клітковиною дієта з високим вмістом фруктів, овочів і цільного зерна допомагає боротися із зайвою вагою, діабетом, нормалізує рівень цукру в крові, а також знижує ризик розвитку деяких видів раку.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Багата клітковиною дієта подовжує життя