Як змусити себе займатися спортом? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Як змусити себе займатися спортом?

Як змусити себе займатися спортом?

Нарешті, це все ж таки сталося – ви вирішили зайнятися спортом. Але минуло лише кілька днів, і заряд енергії як ніби розтанув у повітрі. Чому це так складно – надовго зберегти правильний настрій? У цьому немає нічого дивного, більшість людей не можуть змусити себе регулярно тренуватися до тих пір, поки не знайдуть відповідну програму. Складіть свій особистий фітнес-план, який підходить саме вам. У цьому випадку, ваші шанси займатися спортом тривалий час збільшаться.

1. Виділіть час для тренувань у своєму розкладі

Обов’язково плануйте час так, щоб були спеціальні години для тренувань. Не намагайтеся втиснути заняття в міфічне «час, що залишився» – як правило, його ніколи не виявляється. Час тренування вибирайте згідно зі своїми можливостями. Важко однозначно відповісти, який час для тренування найкраще. Одні люблять займатися вранці, інші увечері, особливі ентузіасти використовують обідню перерву. Постарайтеся дотримуватися певного режиму тренувань – мінімум два рази на тиждень, бажано, щоб це був один і той же час. Чіткий графік тренування значно підвищує ефективність занять, оскільки організм звикає до певного ритму.

2. Дзвінок другу чи допомогу залу

Якщо сили волі не вистачає, займайтеся спортом разом з другом або подругою. Міра відповідальності стане трохи вище, вам же не хочеться підбивати інших і скасовувати тренування, правда? Помічено, що дівчата частіше, ніж чоловіки, вибирають групові заняття, поєднуючи спорт та спілкування. Головне, не забувайте, що ваша перша і головна мета – все-таки фітнес, а не розмови з подружками близько тренажерів.

3. Займайтеся спортом, який вам цікавий

Банальний рада, звичайно, але вельми працюючий. Якщо вам цікаво те, що ви робите, це буде подвійно ефективно. Ви не знаєте, який спорт може вас зацікавити, зате любите дивитися телевізор? Дуже добре! Замість дивана сядьте на компактний велотренажер і поєднуйте приємне з корисним.

4. Зійдіть  з вагів

Чи не зважуйтеся щодня, вага не йде після кожного тренування. Відслідковувати, прогрес, звичайно, потрібно, скажімо, раз на тиждень. Щоденні коливання ваги в ту або іншу сторону можуть вас розчарувати і охолодити спортивний запал.

5. Почніть з малого

Тренуючись занадто довго в самому початку, ви отримаєте біль у непідготовлених м’язах і стійке небажання продовжувати цю екзекуцію. Стримайте запал, нарощуйте всі показники поступово. Не забувайте про відпочинок, навчитеся комфортно розслаблятися після тренувань.

6. Не порівнюйте себе з іншими

Всі ми схильні часом рівнятися на інших людей. Порівняння не на вашу користь можуть розчарувати, ви розлучитеся з фітнесом раніше, ніж зрозумієте, що успіх все-таки є. У всіх людей різний рівень можливостей і початкової фізичної підготовки, тому порівняння може бути не завжди коректним.

7. Відпрацьовуйте пропущені заняття

Природно, іноді ми пропускаємо тренування з тих чи інших причин. Але, по-перше, це не повинно ставати системою, а, по-друге, намагайтеся відпрацьовувати їх в інший час. Не переживайте, якщо немає часу, просто прагніть не зрушувати свій графік тренувань без вагомих причин, йдіть до своєї мети чітко і впевнено.

8. Звичка понад нам дана …

Не роздумуйте про те, піти чи не піти сьогодні в спортзал, виходити на ранкову пробіжку чи ні. Зробіть це частиною свого повсякденного життя, щоб таких питань не виникало. Купуйте домашній тренажер і візьміть звичку займатись на ньому в певний час.

9. Правильна поставлена ​​мета – половина успіху!

Це думка, звісно, ​​не нова, але ми часто забуваємо про це. Чого саме ви хочете досягти? Зміцнити м’язи преса або ніг, поліпшити загальний силует фігури або виправити поставу? У залежності від поставленої мети, її реалізація може бути різною. Правильно складений план тренувань допоможе вам досягти мети. Якщо немає можливості продумати його самостійно, зверніться до персонального тренера. Ці витрати окупляться, не витрачайте час на випадковий набір вправ, таким чином, ви граєте в лотерею, підсумок який невідомий.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як змусити себе займатися спортом?