Літній фітнес PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Літній фітнес

Літній фітнес: як не отримати тепловий удар

Літній фітнес: як не отримати тепловий удар

Зазвичай, літо – це сезон, до якого всі готують своє тіло. Хочеться виглядати красиво і презентабельно. Коли нарешті приходить літо, багато хто забуває про заняття фітнесом на 9 місяців. Якщо ж ви хочете завжди виглядати добре і вести здоровий спосіб життя, займатися потрібно цілий рік в не залежності від пори року, погоди і настрою. Але в тому-то й справа, що в влітку немає ні настрою, ні відповідної погоди – занадто спекотно. До того ж, інтенсивні заняття спортом у жарку погоду дуже небезпечні для здоров’я. Що робити? Читати поради.

У спеку кров циркулює не так, як зазвичай. І замість того, щоб доливати до м’язів під час тренування, вона може вдарити вам у голову в прямому сенсі цього слова. До того ж можуть виникнути проблеми через зневоднення і перегріву. Що робити, щоб зробити заняття спортом приємними і безпечними?

1. Пити перед тренуванням фруктовий лід. Як показали дослідження, це підвищує час заняття спортом без особливого стресу для організму на цілих 10 хвилин.

2. Слідкувати за кількістю рідини в організмі. У спеку зневоднення – звичайна справа. Ви втрачаєте дуже багато вологи, особливо при інтенсивних заняттях спортом. В ідеалі ви повинні випити воду за 15 хвилин до початку тренування, а потім поповнювати свій водний баланс кожні 20 хвилин під час тренування.

3. Вибирайте правильний вид спорту. Влітку ви можете зайнятися водними видами спорту, такими як дайвінг, серфінг і плавання. Дуже охолоджує і дає можливість підтримувати себе в хорошій формі. Також досить цікавими можуть виявитися хокей на льоду і фігурне катання. Як ви знаєте, криті ковзанки працюють 11 місяці в у році і там досить прохолодно.

4. Виконуйте вправи в приміщенні. Звичайно, літо – це час, коли люди намагаються проводити більше часу на свіжому повітрі і заняття на природі можуть здатися досить привабливими. Але не в спеку. Так ви ризикуєте отримати тепловий чи сонячний удар. Краще займатися в тренажерному залі з кондиціонерами. Якщо ж такої можливості немає, краще відвідувати зал у той час, коли там найменше людей.

5. Уникайте заняття на природі в самий пригрів. Якщо вам все-таки хочеться використати шанс і займатися спортом на природі, краще робити це до 12 годин дня або після 17:00. Шанси згоріти або перегрітися значно зменшуються.

6. Займайтеся спортом по 15-20 хвилин по кілька разів на день. Це один з оптимальних варіантів заняття спортом в літній час. Ви не перебуваєте на спеці довгий час, а за 15-20 хвилин перегрітися складно. До того ж, розбиваючи своє одне годинне заняття на 3-4 підходи, ви спокійно можете займатися на вулиці, уникаючи “точок кипіння” з температурним режимом.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Літній фітнес