Аеробіка: один з найдинамічніших видів фітнесу PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Аеробіка: один з найдинамічніших видів фітнесу

Аеробіка: один з найдинамічніших видів фітнесу

Такий популярний вид фітнесу як аеробіка сягає своїм корінням в художню гімнастику – спорт витончених дівчат з тонкою талією і приголомшливою гнучкістю. Про те, для чого призначена аеробіка, розповідає BestPlastic.

 

Аеробіка прийшла до нас з Америки, де її в другій половині XX століття розробила відомий американський лікар Кенет Купер. Він першим у світі розробив систему інтенсивних оздоровчих вправ, що сприяють збагаченню організму киснем.

Суперізобретеніе суперзірки
Купер випустив книгу під назвою «Аеробіка», яка відразу стала бестселером і стала настільною книгою всіх дівчат, які мріють про струнку фігуру і в міру накачаних м’язах. З часом аеробіка стала однією зі складових загальної фізичної підготовки, а кількість її прихильників стало обчислюватися мільйонами. Суперзірка Голлівуду Джейн Фонда в 80-х роках минулого століття розробила свою програму по заняттю аеробікою з використанням танцювальних рухів, після чого бум аеробіки захопив весь світ.

Танцюємо і худнемо
Аеробіка в наші дні представляє собою поєднання загальнорозвиваючих фізичних вправ і танцювальних па, виконуваних під бадьору музику. Такий фітнес надає зміцнююча дія на серцево-судинну і дихальну системи, сприяє схудненню і значному поліпшенню фігури, а також чудово бореться з поганим настроєм і депресією. Адже погодьтеся, досить важко вдаватися до смутку, коли в залі для занять гримить бадьора музика і вся група займаються «на одному диханні» виконує вправи в швидкому темпі.

Аеробіка рекомендується для всіх рівнів спортивної підготовленості, нею можна займатися як в гранично інтенсивному режимі, так і в щадному, без стрибків та застосування складну хореографію.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Аеробіка: один з найдинамічніших видів фітнесу