Хочеш схуднути? Тоді тобі – сюди PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Хочеш схуднути? Тоді тобі – сюди

Хочеш схуднути? Тоді тобі - сюди

Останнім часом дуже актуально рекламуються найрізноманітніші засоби для схуднення. Але в кращому випадку ожиріння відновлюється після закінчення курсу прийому цих засобів. У гіршому – виникають побічні ефекти, а засіб для схуднення може і взагалі не діяти.

Мета всіх цих реклам тільки одна – заробити якомога більше!

Насправді ВСЕ, що потрібно для схуднення – знаходиться у вас на кухні. Зовсім не обов’язково іскть якісь народні засоби для схуднення і не треба нічого ні в кого купувати. Ви можете самі схуднути АБСОЛЮТНО без шкоди своєму здоров’ю. Єдиним витратою, що Вам понести – це купити дану статтю за чисто символічну ціну.

Отже, в першу чергу забудьте про всі реклами, про всі дієти, закиньте подалі калькулятор для підрахунку калорій в продуктах. Повірте, Ви – схуднете, навіть якщо ви будете їсти саму висококалорійну їжу.

Їсти можна БУДЬ продукти, і вони не збільшать Ваш вагу. Треба дотримуватися всього два правила:

Перше. НІКОЛИ не є без почуття ГОЛОДУ.

На цьому пункті я і хотів би зупинитися докладніше. Вся проблема полягає в тому, що багато людей не можуть визначити момент, коли вони дійсно голодні, плутають відчуття голоду з почуттям апетиту. Апетит приходить, коли людина бачить щось смачне або подумки уявляє собі це і виникає бажання з’їсти саме цю смакоту. Іншими словами, апетит – це коли хочеться чогось конкретного, ну а при голоді шлунок порожній і ми готові з’їсти будь-яку страву, нам ніколи чекати, коли звариться або посмажити, руки самі тягнуться до всього, що є в даний момент на столі: до хлібу, фруктам і т.п., у нас смокче під ложечкою. Як же визначити – голодні ми або нас відвідав апетит? Дуже просто – треба почекати приблизно з півгодинки, при голоді відчуття порожнечі в шлунку посилиться, а апетит взагалі може зникнути.

Виникає закономірне питання: а що робити якщо голод не відчувається, але протягом тривалого часу, коли він прийде, не буде можливості підживитися (дорога, нарада і т.п.)? У таких випадках треба користуватися правилом: з двох зол вибираємо менше. Якщо ми поголодувати більше, ніж треба – природно відчуття не з приємних, але воно не приносить істотної шкоди здоров’ю, якщо ж ми приймемо їжу “наперед”, не будучи голодні, ми перевантажуємо шлунок, що призводить не тільки до дискомфорту в животі, почуття неповороткості , але і утворення шлаків, а це вже має наслідком безліч захворювань. Висновок – в подібних ситуаціях краще поголодувати трохи більше, ніж набити свій шлунок завчасно. Я, коли збираюся на роботу, вранці п’ю тільки чай з бутербродом і впевнений, що до обіду буду 100% голодний.

Друге правило відомо майже всім – встати зі столу в той момент, коли можна з’їсти ще стільки ж. Тому і в коментарях воно не потребує.

Передбачаю заперечення надто повних людей про те, що у них порушений обмін речовин, хворе серце та інші хвороби, які і є причиною ожиріння. Відповім: найкращим лікарем є наш же організм, він налагоджує роботу будь-якої системи. Але організм не може відновити порушену роботу якої-небудь системи, якщо він забитий шлаками. От саме голод і є кращим засобом очищення від шлаків. Моя порада: відмовтеся на перший час (поки не позбудетеся від шлаків) від м’яса, птиці та інших продуктів, які сприяють утворенню шлаків.

Я не підтримую тих, хто голодує надмірно, доводячи свій організм до смертельного виснаження. Все має бути в міру.

Резюме. Можна їсти ВСЕ, з будь-якою кількістю калорій при цьому зберігаючи правильну фігуру і відмінне самопочуття. Головне – коли і скільки ..

СМАЧНОГО!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Хочеш схуднути? Тоді тобі – сюди