У чому зустрічати 2012 рік PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
У чому зустрічати 2012 рік

У чому зустрічати 2012 рік

Новий 2012 рік – рік Чорного водяного дракона. Стихія його – вода. Але не просто вода, а вода, в яку пофарбовані глибини давніх озер, що дають життя. Чорний колір – сутність космосу, відображення глибини ночі, що приносить спокій і відпочинок. Колір, древній, як і сам світ.

Віддаючи данину поваги символу року, ви повинні хоча б одним елементом свого одягу вибрати чорний колір. Але не перестарайтеся: не варто одягати все тільки чорне. Незважаючи на те, що дракон – тварина серйозне, він дуже любить блиск і яскравість. Дракон не байдужий до коштовностей і сяйва золота, він любить блиск прикрас. А тому, якщо ви все таки зважилися бути в чорному, то жінкам варто розшити своє вбрання бісером, кристалами, стеклярусом, щоб він блищав, як можна яскравіше. Чоловіки, що віддають перевагу строгий діловий костюм, можуть надіти золотий годинник, блискучі запонки або шпильку для краватки, щоб теж порадувати Дракона.
У чому зустрічати 2012 рік?

І все ж, дракони на Сході – це перш за все карнавал і свято. Вони люблять яскравість і барвистість, красу життя і оптимізм. Чим яскравіше буде ваше плаття, тим краще. Дракон любить і яскраво-червоний, і лимонно-жовтий і оглушливо-зелений кольори. Вони обожнюють, коли наряд епатажний і незвичайний, вражає оточуючих і викликає тільки позитивні емоції. Буйство різних колірних поєднань в одязі тільки вітається.

Але не забудьте, що у вас в образі повинно бути щось чорне, адже наступний рік – рік Чорного дракона.

Не забудьте нанести абсолютно особливий макіяж, якщо ви користуєтеся їм і в повсякденному житті. Нехай буде більше фантазії та незвичності. Зробіть щось, чого ніколи не робили. Забудьте про нудних нормах і веселіться. 2012 рік в чому зустрічати Як зустрічати новий рік 2012?

Не забудьте і про зачіску. Якщо у вас довге волосся, обов’язково вплетені пару яскравих шовкових стрічок. Якщо коротка стрижка, то теж є місце для польоту фантазії. Ви можете скористатися спеціальним лаком з яскравими золотими, сребрістимі, червоними блискітками і тоді ваше волосся стане блищати, як луска золотого дракона. Якщо ваше святкову сукню з декольте, ви сміливо можете зону бюста також окреслити блискітками, вразивши всіх ваших друзів і родину.

Визначайтеся зі своїм вбранням і радісно готуйтеся до Нового року!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини У чому зустрічати 2012 рік