Як відростити волосся, або Жіноча краса – довга коса PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Як відростити волосся, або Жіноча краса – довга коса

Як відростити волосся, або Жіноча краса - довга коса

Приходячи в салон краси, багато пані задаються питанням, як підстригтися: достовірніше або коротший, вибрати класичну форму або «креативний» варіант? А може, краще відрощувати волосся? Кажуть, чоловікам довговолосі жінки подобаються набагато більше, ніж коротко стрижені …

Останнє твердження й справді не безпідставно. Дослідження показали, що чоловіки несвідомо роблять вибір на користь власниць довгого волосся. Причин тому може бути декілька.

Можливо, сильна стать інстинктивно сприймає довговолосих дам як більш здорових, а, отже, більш підготовлених до продовження роду.

Інша версія полягає в тому, що значна довжина волосся дозволяє жінкам виглядати більш естетично в очах чоловіків: візуально коригується овал обличчя, фігура здається більш витягнутої – і, як результат, жінка виглядає сексуальною, привабливою і бажаною.

Які поради можна дати тим, хто відрощує волосся? Passion.ru врахував думки стилістів і трихолог!

Відрощувати волосся: харчування і догляд

Відрощування волосся – непростий процес, що вимагає відповідального підходу. Тривалість стадії росту є генетично запрограмованою. В середньому у жінок вона складає 3-8 років. За цей період волосся може відрости на велику довжину, однак у багатьох випадках він все ж не встигає це зробити.

Пов’язано це, в першу чергу, з підвищеною зміною волосся (періодами надлишкового випадіння, коли фолікул волосся передчасно вступає в стадію випадання) або ж з ушкодженнями стрижня волоса, що призводить до його обламування по довжині.

Щоб уникнути втрати волосся, слід дотримуватися ряду нескладних правил.

По-перше, вживати в їжу достатню кількість білка, так як він складає 80% волосяного стрижня. М’ясо і риба повинні бути обов’язково включені в щоденне меню.

Фрукти і овочі будуть сприяти профілактиці гіповітамінозів, а горіхи, сухофрукти та крупи попередять мікроелементні порушення.

По-друге, необхідно правильно виконувати миття і укладання волосся. Наприклад, завдаючи шампунь на шкіру голови, саме волосся слід промивати стікає піною – причому в процесі миття бажано розправляти волосся пальцями, щоб не допустити сплутування.

Розчісувати, по можливості, слід вже сухі пасма, вибираючи для цього спеціальний тип щітки. Для довгих і дуже довгого прямого волосся підійдуть щітки з натуральної щетини.

Нейлонові щітки та щітки зі змішаною щетиною найбільш відповідають тонким і хвилястим волоссям. Для ламких і сухого волосся часто краще використовувати різні гребені і гребінця: більш рідкісні зубчики будуть у меншій мірі травмувати і без того пошкоджені кінчики волосся.

Нарешті, по-третє, важливо пам’ятати про те, що кінчики волосся мають потребу в регулярному підрізання на пару сантиметрів. При бажанні можна зробити вибір на користь термостріжкі: висока температура «запаяні» кінчики і запобіжить їх розшарування.

Відрощувати волосся: комплексна підтримка

У тому випадку, якщо дотримання перерахованих правил не дозволяє успішно відрощувати розкішну довжину і взяти випадання волосся під контроль, обов’язково слід проконсультуватися з лікарем.

В даний час трихологи (фахівці по захворюваннях волосся) рекомендують інноваційний препарат Пантовігар. Цей лікарський засіб містить лікувальні дозування вітамінів групи В, L-цистеїн, кератин, парааминобензойную кислоту, які необхідні для стимуляції росту і відновлення структури волосся.

Крім того, перевагою Пантовігара є велика кількість клінічних досліджень, проведених фахівцями в різних країнах.

Рекомендована тривалість його прийому – 3-6 місяців. Саме стільки часу необхідно для досягнення стійкого результату в боротьбі з випаданням волосся.

Використання додаткового джерела вітамінів – необхідність не тільки для тих, хто спеціально відрощує довжину, а й для тих, чия мета – сильні, здорові, густе волосся. Пантовігар допоможе контролювати випадання і комплексно підтримає зростання нового волосся.

Нехай ваше волосся завжди виглядають привабливо і дарують вам безмежну впевненість у собі!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
style@kosiv.info ( e )
Головна Новини Як відростити волосся, або Жіноча краса – довга коса